KİŞİYE ÖZEL PAKET SERVİS

logo

KİŞİYE ÖZEL PAKET SERVİS

KİŞİYE ÖZEL PAKET SERVİS

Pasha Köfte ve Burger, paket siparişinde yeni bir dönem başlattı. Artık evinize, iş yerinize gelmesini istediğiniz yemek siparişiniz kişiye özel hazırlanmış ‘Paket servis sunumu’ ile kısa sürede sofranızda. Hem de restoran konforunda! 

Köfteden çorbaya, salatadan tatlıya, burger çeşitleriyle Pasha Köfte ve Burger Uskumruköy’de hizmete açıldı. “Etin en güzel hali” sloganı ile müşteri memnuniyetini ön plana alan Pasha Köfte ve Burger, damak tadına yeni bir lezzet getirmekle kalmadı, damak keyfini kaçırmamak için ‘Paket Servisi’ne de yeni bir boyut kattı. Zengin menüsü ile Pasha Köfte ve Burger’den verdiğiniz siparişlerinizi açıp hemen yiyebilirsiniz, ihtiyacınız olan her şey özel paketinde mevcut! 

ETİN EN GÜZEL HALİ

Geleneksel Türk mutfağının vazgeçilmesi köfte ve Amerikan kültürünün fastfood tadı burgerin birleştiği Pasha Köfte ve Burger’in en önemli özelliği eti. Ürünlerinde hazır et kullanmadıklarını belirten Mutfak Şefi Özcan Özyurt , “Gerek köftemizde gerekse burgerlerimiz için kullandığımız eti hazır almıyoruz.  Karkas halinde alıp kendimiz işliyoruz.  Hazır hiçbir ürün işletmemize girmiyor. Lezzetimizin sırrı da burada! Bu yüzden sloganımıza ‘Etin en güzel hali’ dedik.” ifadelerini kullandı.

HEDEF MARKALAŞMAK

Etin karkas olarak mutfağa girdikten sonra, ürünlerin müşterilerin sofrasına gelene kadar geçen tüm süreç boyunca hazırlanmasından sorumlu olan Mutfak Şefi Özcan Özyurt, yıllarını mesleğine vermiş. Uzun yıllar beş yıldızlı otellerde sürekli kendini geliştiren ve bu süreçte Sharm El Sheikh, Singapur ve Moskova’da çeşitli Türk Etkinlikleri’nde davet üzerine defalarca  bulunan Şef Özyurt, hünerlerini Pasha Köfte ve Burger’de artık gösteriyor. Şef Özcan Özyurt, “Mutfağımızda özel denemelerimizde oluyor. Daha yeni ürünlerimiz, lezzetlerimizde var! Yakında müşterilerimizle bu ürünlerimizi de buluşturacağız. Misyon ve vizyon da bizim için çok önemli. Misyonumuz eti en güzel haline getirip müşterilerimize sunmak, vizyonumuz ise marka olup şubeleşmektir. ” dedi.

PAKET SERVİSİNDE YENİ DÖNEM

Uskumruköy’de hizmete giren Pasha Köfte ve Burger, bulunduğu bölgenin özelliği nedeniyle daha çok ürünlerini ‘Paket servisi’ yapmaya başladı. Sarıyer’in köylerinden yoğun sipariş aldıklarını belirten işletme sahibi, “Paket siparişi yoğun oluyor. Uskumruköy, Zekeriyaköy, Maden, Kilyos, Gümüşdere ve bölgedeki tüm köylere gönderiyoruz. Sipariş ağırlıklı olduğumuz için bizde müşteri memnuniyetini düşünerek, paketlerimizi buna göre düzenledik. Siparişlerde yemeğinizin yanında ihtiyaç olan her şeyi paketimizin içerisine koyuyoruz. Açıp hemen yiyebileceğiniz bir paket servisimiz var. Pasha Köfte ve Burger’den sipariş vermişseniz, siparişiniz geldiğinde hemen açıp restoran konforunda yemeğinizi yiyebilirsiniz. Sipariş servisimiz şimdilik gece 22.00’ye kadar ama kısa süre sonra 24.00’a kadar servis hizmetimiz olacak.”dedi.

ZENGİN MENÜ

Pasha Köfte ve Burger’in menüsü de oldukça zengin. Pasha Köfte’nin kaşarlısı ve ekmek arası ile birlikte üç çeşit köfte yiyebilirsiniz. Burger çeşitlerinde ise Pasha Burger, Chef’s Burger, Hamburger, Cheeseburger, Tavuk Burger ve Kumru Ekmeği içerisinde Hot Dog olarak oldukça çeşitli bir menü bulunuyor. Menüde atıştırmalık olarak patates kızartması, soğan halkaları, pane kaşar çubukları da farklı bir lezzette! Çorbadan salata çeşitlerine damak lezzetinizi yakalayabileceğiniz Pasha Köfte ve Burger, Haşhaşlı revanisi ile de dikkat çekiyor. Tabii ki köfte ve burgerin yanına koladan ayrana, şalgam suyundan sodaya kadar zengin bir içecek listesi de mevcut.

 

http://www.sariyerposta.com

Etiketler: » » » » » » » » » »
1890 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.