Kılıçdaroğlu şehit evini ziyaret etti

logo

Kılıçdaroğlu şehit evini ziyaret etti

Kılıçdaroğlu şehit evini ziyaret etti

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Şehit Uğur Taşçı’nın baba evine taziye ziyareti gerçekleştirdi.

sarıyer

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde Şırnak’ın Cizre ilçesinde şehit düşen Bordo Bereli Topçu Üsteğmen Uğur Taşçı’nın Sarıyer’deki baba evine taziye ziyaretinde bulundu.

Ailesine taziyede bulundu

Taşçı ailesinin Ferahevler’de bulunan evine gelen Kılıçdaroğlu, içeride yaklaşık yarım saat kaldı. Şehidin babası Mehmet ve annesi Emel Esra Taşçı’ya başsağlığı dileğinde bulundu.

Baba Taşçı: Tapu sorunumuz var

Gerçekleşen ziyaret sırasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ziyareti için teşekkür eden Uğur Taşçı’nın babası Mehmet Taşçı, tapu sorunlarının olduğunu dile getirerek,  sorunun çözümü için yardım istedi. Ziyaret sırasında Kılıçdaroğlu’na eşlik eden Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç bu konuda her zaman vatandaşların yanında olduğunu belirterek, “Bu konuda teminatları benim” diye konuştu.

Şehidin adı Sarıyer’de yaşatılacak

Kılıçdaroğlu, çıkışta kısa bir açıklama yaptı. Açıklamasında; “Bu bir taziye ziyaretiydi. Başsağlığı dileğimizi ilettik. Sarıyer’de güzel bir spor kompleksi yapılacak. Sayın belediye başkanımıza söyledim. Şehidimiz Uğur Taşçı’nın ismi verilecek. Acı derin, acıyı paylaşıyoruz. Bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz” dedi.

Kılıçdaroğlu’na, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, CHP’li  belediye meclis üyesi, siyasetçiler ve mahalle muhtarları eşlik etti.

Etiketler: » » » » » »
2068 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.