BU KEZ JANDARMA VATANDAŞI DİNLEYECEK!

logo

BU KEZ JANDARMA VATANDAŞI DİNLEYECEK!

BU KEZ JANDARMA VATANDAŞI DİNLEYECEK!

Sarıyer İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk alanı içerisinde ‘Huzur toplantısı’ yapacak. Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin’in öncülüğündeki toplantılar Kilyos ve Rumelifeneri Mahallesi’nde yapılacak

İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden sonra Sarıyer Kaymakamlığı Jandarma Komutanlığı sorumluluk alanlarıyla ilgili olarak da ‘Huzur Toplantısı’ yapacak. İlçe Jandarma Komutanlığı’nın sorumluluk alanlarıyla ilgili huzur toplantıları Kilyos ve Rumelifeneri Mahallesi’nde gerçekleştirilecek.

İLK TOPLANTI KİLYOS’TA

Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Aygün’ün katılarak vatandaşların şikayet ve taleplerini dinleyeceği huzur toplantısının ilki Kilyos Mahallesi’nde gerçekleştirilecek. 27 Aralık 2016 tarihinde saat 11.00’daki huzur toplantısı Sarıyer Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde yapılacak.

İKİNCİ TOPLANTI REMELİFENERİ’NDE

Jandarma’nın ikinci huzur toplantısı ise Remelifeneri Mahallesi’nde 29 Aralık 2016 günü gerçekleştirilecek. Saat 11.00’daki toplantı Seyrüsefa Kafe’de yapılacak. Huzur toplantılarıyla ilgili olarak, İlçe Jandarma Komutanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Sivil toplum kuruluşları, muhtarlar ve vatandaşların katılımıyla huzur toplantısı icra edilecektir.” ifadelerine yer verilirken, bölgede yaşayan tüm vatandaşlar da bu toplantılara katılmaya davet edildi.

MHP VE ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN POLİSE TAZİYE ZİYARETİ!

Etiketler: » » » » » » » » »
972 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.