Kemal Yaşar: Ödeme hizmetleri sektöründe Türkiye’de öncü firma olma hedefindeyiz

logo

Kemal Yaşar: Ödeme hizmetleri sektöründe Türkiye’de öncü firma olma hedefindeyiz

Kemal Yaşar: Ödeme hizmetleri sektöründe Türkiye’de öncü firma olma hedefindeyiz

Fatura ödemelerinde yaygın ve kolay erişilebilir noktaları ile Türkiye çapında hizmet veren Tam Fatura Ödeme Hizmetleri A.Ş,  sektöründe öncü firma olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

 

Sarıyer Merkez’de ticari faaliyetlerini yürüten Tam Fatura Ödeme Hizmetleri A.Ş, 2004’den beri Türk Telekom ve TTNET’ in bölge bayiliği ile hizmet ağını genişletti. Fatura tahsilatlarına aracılık eden banka anlaşmalı Tam Fatura Ödeme Hizmetleri A.Ş, tüm faturaların ödenmesine yaygın bayi ağı ile aracılık ediyor. Modern teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini artıran anlayışla müşterilerine büyük kolaylıklar sağlıyor.

“Sıkça karşılaştığımız fatura ödemelerinde sıra bekleme ve beraberindeki zaman kaybına,  hızlı, güvenilir ve yaygın bayi ağı ile son veriyoruz”

Firma sahibi Kemal Yaşar, “Firmamız,  2014’ ten günümüze, fatura ödemelerine aracılık etmektedir. Hedefimiz 81 ilimizde ve nüfusu 50 bin üzeri olan tüm ilçelerde bayilikler oluşturmaktır.  Fatura üreten kurumlarla anlaşarak, Türkiye çapındaki bayilerimiz aracılığı ile faturaların sıra beklemeden güvenle ödenebilmesini sağlamaktır. Yasanın ön gördüğü bağımsız denetim şirketinden onay alan Tam Fatura Ödeme Hizmetleri A.Ş, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’na başvuru işlemlerini tamamlamıştır” dedi.

Sarıyer Merkez Mah. Kekik Sk. No:12 /C

Sarıyer/İstanbul

Tel: 0212 218 38 38

Bayi Hattı: 0507 954 06 06

Fax: 0212 218 33 1 2

Etiketler: » » » » » » » » »
2664 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.