Kazımkarabekir'de iftar

logo

Kazımkarabekir’de iftar

Kazımkarabekir’de iftar

635399595414902295Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, iftarını Kazım Karabekir Mahallesi yaşayanlarıyla yaptı. Semt Evi bahçesinde kurulan iftar sofrasını onurlandıran mahalle sakinlerinin masalarını tek tek dolaşarak “Afiyet olsun” dileklerini iletti.

635399592563048014Başkan Genç, iftar yemeğinden sonra 2 Temmuz Parkı Yaşam Evi’nde düzenlenen Sivas Katliamı anma programına katılırken, İstinye Tersane alanında İsmail Hakkı Demircioğlu ve Orhan Aydın’ı dinledi. Gecenin ilerleyen saatlerinde Darüşşafaka Mahallesi’nde bulunan Mega Taksi Durağı’nın çalışanlarıının konuğu olan Başkan Genç, Sahur yemeğini de taksicilerle birlikte yedi.

Sarıyer Belediyesi tarafından kurulan iftar sofrasının konuğu olan Kazım Karabekir Mahallesi yaşayanlarının iyi dilekleri ile karşılanan Başkan Şükrü Genç’e çocuklar büyük ilgi gösterdiler. Yemeğini çocukların oturduğu masada yiyen Başkan Genç, günün anlam ve önemine değinen konuşmasını yaparken son günlerde gündemden düşmeyen uyuşturucu konusunda aileleri ve çocukları uyarmayı ihmal etmedi.

Etiketler: » » »
756 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.