Kaza Riski' Tabelasına Çarpıp Uçuruma Yuvarlandı

logo

Kaza Riski’ Tabelasına Çarpıp Uçuruma Yuvarlandı

Kaza Riski’ Tabelasına Çarpıp Uçuruma Yuvarlandı

Sarıyer’de ‘Kaza riski’ uyarı bulunan levhaya çarpan taksi uçuruma yuvarlandı. Kazada, takside bulunan müşteri yaralandı, şoför ise kazayı yara almadan atlattı.

Kaza öğle saatlerinde Büyükdere Caddesi üzerinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Oğuz T.’nin kullandığı taksi Sarıyer’den müşteri aldıktan sonra  Beşiktaş istikametine hareket etti.  Büyükdere Caddesi üzerinde kontrolden çıkan taksi, yol kenarındaki ‘Yavaşla! Kaza riski’ yazan tabelaya çarparak uçuruma yuvarlandı. Yaklaşık 10 metre yüksekten aşağı düşen taksideki müşteri kadın yaralandı. Taksi şoförü Oğuz T. ise kazayı yara almadan atlattı.

Kazayı ucuz atladı 

Kaza sonrası olay yerine sağlık, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Yaralanan müşteri araçtan çıkarılarak hastaneye kaldırıldı.  İtfaiye ekipleri ise yangın ihtimaline karşı aracı kontrol etti.  Taksi şoförü, ilerlerken önüne bir hayvan çıktığını bu nedenle aracın kontrolünü kaybettiğini söyledi. Hayvanın ne olduğunu göremediğini anlatan Oğuz T., “Bir anda ne olduğunu anlayamadım. Önümde bir insan da vardı. Az kalsın ona da çarpacaktım.” dedi.

Etiketler: » » » » » »
999 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.