KAYMAKAM’DAN SARIYER’E ANLAMLI DESTEK, Sarıyer Posta

logo

KAYMAKAM’DAN SARIYER’E ANLAMLI DESTEK

KAYMAKAM’DAN SARIYER’E ANLAMLI DESTEK

Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Sarıyer‘in Yusuf Ziya Öniş Stadı’nda gerçekleştirdiği antrenmanı izledi. Teknik heyet ve futbolculara yeni yıl öncesi başarı dileklerini sunan Bilgin, “Sarıyer, önümüzdeki dönemlerde, görmeyi arzu ettiğimiz noktalara gelecek” dedi.

Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Sarıyer Spor Kulübü’nün Yusuf Ziya Öniş Stadı’nda gerçekleştirdiği antrenmanı izledi. Sarıyer tarihinde, lacivert-beyazlı takımın antrenmanını ziyaret eden ilk kaymakam olan Gürsoy Osman Bilgin, teknik heyet ve futbolcularla tek tek tokalaşıp yeni yıllarını kutlayarak, başarı dileklerinde bulundu.

“EN ÖNEMLİ MARKA DEĞERLERİMİZDEN”

Şeref tribününden antrenmanı takip eden Kaymakam Bilgin, Sarıyer Posta Muhabiri Ahmet Cirik’e açıklamalarda bulundu. Bilgin, “Sarıyer Spor Kulübü, ilçemizin en önemli marka değerlerinden bir tanesi. O açıdan bizler, Sarıyer’i her yönüyle destekliyoruz. İç saha maçlarının hemen hemen tamamını izlemeye çalışıyorum. 2017-2018 sezonunun ilk yarısı itibariyle arzu ettiğimiz sıralamada değiliz. Ancak inanıyorum ki, hocamız Bahri Kaya’nın önderliğinde takımımız beklediğimiz başarılı sonuçlara ulaşacaktır. Sarıyer’e gönül veren herkesi, kulübümüze destek çıkmaya davet ediyorum. Gerek iç gerekse dış saha maçlarında tribünde yerlerini alsınlar, takımımızı yalnız bırakmasınlar. Ben inanıyorum ki Sarıyer sezon sonunda ligi ilk 5’te bitirecek ve play-off oynamaya hak kazanacak” ifadelerini kullandı.

“GÖNLÜMÜZDEKİ YERİ SÜPER LİG”

Sarıyer’in mazisi başarılarla dolu köklü bir kulüp olduğunu anlatan Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin, “Gönlümüzden geçen temenni, Sarıyer’in, yeniden Süper Lig’de yer alması. Bu hedefe adım adım ulaşmamız lazım. Sarıyer’in futbolseverler nezdindeki yeri de zaten Süper Lig. Tarihinde Balkan Şampiyonluğu yaşamış, çeşitli dereceleri olan köklü bir spor kulübü olan Sarıyer, önümüzdeki dönemlerde, görmeyi arzu ettiğimiz noktalara gelecek” dedi.

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
586 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.