Karataş: Yakın gelecekte MHP iktidar olacak

logo

Karataş: Yakın gelecekte MHP iktidar olacak

Karataş: Yakın gelecekte MHP iktidar olacak

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, seçim süreci olağan ilçe teşkilat gezilerine devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında, MHP Sarıyer ilçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek, Seçim çalışmaları hakkında İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç’ ten bilgi aldı.

MHP

1 Kasımda yapılacak genel seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden MHP İstanbul İl Bakanı Mehmet Bülent Karataş, MHP Sarıyer ilçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek çalışmalar hakkında Sarıyerlileri bilgilendirdi.  MHP’nin18 Ekim Yenikapı Mitingi’ne yönelik hazırlıklar hakkında değerlendirmelerde bulunan Karataş, adaletsizliğe, hukuksuzluğa, teröre ve bozulan ekonomik refah düzenine karşı tüm Sarıyerliler’den mitinge yoğun bir katılım çağrısında bulundu.

Karataş talimat verdi: Bütün vatandaşlarımızı uyarın, bu gidişat son bulacak

İstanbul’da yaptırılan son anket çalışmalarına değinen Karataş MHP, 7 Haziran seçimlerinin büyük bir oranda üstünde bir sonucun 1 Kasımda Milliyetçi-Ülkücü Hareketi yakın gelecekte bir iktidarın beklediğini her vatandaşa ulaşılarak, ülkenin bu kötü gidişatına son vereceklerine herkese anlatılması talimatını verdi.

MHP İstanbul İl Bakanı Mehmet Bülent Karataş’ın beraberinde ziyarete; MYK üyesi İbrahim Ünal, İl Başkan Yardımcıları Birol Gür, Yavuz Tellioğlu,  Hüseyin Haluk Sonsuz, Metin Arı ve Osman Gür eşlik etti.

 

Etiketler: » » » » » » » »
1844 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.