KARAKOL'UN YAKINDA TEMELİ ATILACAK

logo

KARAKOL’UN YAKINDA TEMELİ ATILACAK

KARAKOL’UN YAKINDA TEMELİ ATILACAK

Zekeriyaköylüler’in uzun zamandır talep ettiği Karakol için müjdeli haber geldi. İlçe Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı, 2-3 ay içerisinde karakolun temelini atabileceklerini söyledi

Sarıyer Posta’nın yakından takip ettiği Zekeriyaköy’den gelen Karakol talepleriyle ilgili son gelişme mahalle sakinlerinin yüzünü güldürecek. İki üç ay içerisinde karakol inşaatının başlayacağı öğrenildi.

Daha önceki sayılarımızda Zekeriyaköylüler’in karakol taleplerini gündeme taşımıştık. Uzun süredir mahallelinin şikayet ettiği emniyet ve asayişle ilgili her ne kadar Sarıyer Emniyeti tedbirler alsa da en yakın Karakol’un 8 kilometre uzak olduğu Zekeriyaköy’e müjdeli haber. Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı’dan alınan bilgiye göre, uzun zamandan beri yürütülen karakol çalışmasında sona gelindi. Yapılan yazışmalar sonucunda, Belediye’nin de tahsis ettiği yerde Emniyet Genel Müdürlüğü’nün de izniyle Zekeriyaköy için Karakol yapılacağı müjdesini veren Çamırcı, 2-3 ay içerisinde temel atılabileceğini sözlerine ekledi.

Bu arada, yapılacak karakol binasının emniyet idari birimlerinin yanı sıra bir de lojmanı olacak. İki katlı Karakol binası için Jandarma ve Siyah Kalem Konutları’nın hemen karşısındaki alanda yer belirlendi.

http://www.sariyerposta.com

Etiketler: » » » » » » » » » »
2050 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.