Kaptanoğlu'ndan semt duyarlılığı ve barış çağrısı

logo

Kaptanoğlu’ndan semt duyarlılığı ve barış çağrısı

Kaptanoğlu’ndan semt duyarlılığı ve barış çağrısı

Sarıyerliler Derneği, ‘Sarıyerliler centilmendir, Sarıyerliler misafirperverdir. Sarıyer Medeniyettir’ pankartı ile semt duyarlılığı gösterdi ve barışa çağrı yaptı.

Sarıyerliler Derneği geçtiğimiz günlerde Sarıyer’in ev sahipliği yaptığı Sarıyer-Eyüp maçında semt duyarlılığı gösterdi. Barışa çağrı pankartının asıldığı karşılaşmada Sarıyerliler Derneği Başkanı ve eski Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Hayati Kaptanoğlu, Sarıyer ilçesinin farkındalıklarının ön plana çıkması için semtin önemi ve değerleri üzerinden açıklama yaptı.

“Sarıyer farkındalığını yaşatmak istiyor”image-29

Başkan Hayati Kaptanoğlu, yaptığı açıklamada, belediye hizmet yatırım ve değerlerinin katlanılmış bir şehrin mensubu olduğunu belirtti. Kaptanoğlu, “İlçemizin Üniversiteleri ve Konsoloslukları var, Farkına varılmayan farkındalıklarımızın kıymetini bilmeliyiz, bu durumu ancak şehir dışına çıktığımız anlarda ne denli önemli oldu unu daha iyi anlıyoruz” diye devam etti. İnsanın yaşam kalitesinin artırılmasında bireysel ve kurumsallık adına sorumluluklarının bilincinde olması gerektiğini belirten Kaptanoğlu, “Yaşanacak yer olma özelliğiyle göç almış ve kalite standardımızı oluşturan yeni mahalleler olmuştur. Yeni Sarıyer profilinden kaliteli projeler adına katkılar ve destekler alınması gerekmektedir. Sadece oturmak yetmez. Sarıyer Spor Kulübünün iyi bir yönetimi ve taraftarı vardır. Misafir ettiğimiz takımlara ve hakemlere, insanlık çağdaşlık ve misafirperverlik adına örnek davranışlar sergiliyoruz. Sarıyer Spor Kulübü üzerinden Sarıyer farkındalığını yaşatmak istiyor” dedi.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
4111 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.