KAĞITHANE KIŞA  HAZIR!

logo

KAĞITHANE KIŞA  HAZIR!

KAĞITHANE KIŞA  HAZIR!

Kağıthane Belediyesi,  İstanbul’da beklenen kar yağışı için hazırlıklarını tamamladı.  Özellikle kar yağışı nedeniyle yaşanabilecek  olumsuzluklara müdahale için  toplam 35 Araç ve 100 Personel görev yapacak. Müdahale ekipleri 7-24 vardiyalı olarak hizmet verecek.

Kağıthane Belediyesi, İstanbul’da beklenen kar yağışı sonunda yaşanabilecek olumsuzluklara müdahale için hazırlıklarını tamamladı. İhtiyaç halinde kamyon ve iş makinesi ile personel takviyesinin yapılacağı müdahale timi 100 kişiden oluştu. Aralarında iş makinesi, kar küreme aracı,  kamyon ve tuzlama kamyonu bulunan 35 araç müdahale için hazır tutuluyor. Buzlanmaya karşı da 2 bin 500 ton kilogram tuz depolandı. Vardiyalı olarak 7-24 hizmet verecek müdahale ekibi ve araç-gereci olumsuz hava şartlarının ağırlaşması halinde takviye edilecek.

HER MAHALLEYE İŞ MAKİNESİ

Müdahale ekibi,4 adet kar küreme ve tuzlama aracı (kamyon), 19 adet kepçe, 12 kamyon ve 2 bin 500 ton tuz ile hazır bekleyen 100 adet personel olası bir kar yağışı durumunda ilçe genelinde çalışma yapacak. İş makineleri her mahalle için ayrı ayrı hazır tutulacak.  Sokak aralarında ve cadde-yollarda tuzlama çalışması yapacak müdahale ekibi, Kağıthanelilerin  rahatı için görev yapacak.

7-24 MÜDAHALE

Fen İşleri Müdürlüğü Yol Bakım Şefliği bünyesinde yapılacak çalışmalarda görev alan 100 personel vardiyalı olarak 7-24 hizmet verecek.  Önceliğin okul, hastane ve otobüs güzergahlarında olacağı çalışmalarda vatandaşlar 444 23 00 çağrı merkezini veya  294 70 91’i arayarak talep ve isteklerini de iletebilecekler.

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »
652 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.