İTFAİYE GİRDİ ÇIKAMADI!

logo

İTFAİYE GİRDİ ÇIKAMADI!

İTFAİYE GİRDİ ÇIKAMADI!

Sarıyer merkezde bir evde çıkan yangına müdahale eden Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri, sokağa girdi ama çıkamadı! Sabah erken saatlerde sokağa giren itfaiye araçları, dükkanını açan esnafın aracını park etmesi nedeniyle zor anlar yaşadı. İtfaiye erleri araç sahiplerini tek tek bularak, ‘tatbikat var’ diye araçları kaldırttı!

itfaiye-1Bu sabah Sarıyer Merkez’deki tarihi binaların çoğunlukla bulunduğu Dursun Fakir Sokak’ta bir evde, mutfak yangını çıktı. Yangına müdahale için erken saatlerde ara sokaklara giren itfaiye araçları, geri çıkamadı. Dükkanını açan esnafın aracını park etmesi nedeniyle  tıkanan sokakta bir süre bekleyen itfaiye araçları, sürücülerin araçlarını çektirmesinin ardından çıkabildi.

TATBİKAT VAR DİYE TÜM ARAÇLAR ÇEKTİRİLDİ

Eski adı Türbe Sokak olan tarihi yapıların bulunduğu Sarıyer Merkez Mahallesi’ne bağlı Dursun Fakir Sokak’ta sabah erken saatlerde bir evin mutfağında yangın çıktı! Olay yerine çağrılan itfaiye ekipleri, küçük çaplı yangını hemen söndürdü. Yangına müdahale eden Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri, kısa sürede söndürdükleri yangının ardından mahalledeki araç parkları yüzünden bir türlü geri çıkamadı.

Sabah dükkanını açan esnafında dar sokaklara araçlarını park etmesi nedeniyle tıkanan sokakta, üç itfaiye aracı bir süre bekledi. Araçlarını kaldırmak istemeyen sürücülere,“Tatbikat var.”diyen itfaiye ekipleri bir süre bekledikleri sokakta, tüm araçları çektirdi. Siren çalarak bekleyen itfaiye araçları, park edilen araçların çekilmesinin ardından çıkabildi. İtfaiye erleri, “Burada bir yangın olsa nasıl girecek araçlar. Her an açık kalmalı bu sokak.”diye araçlarını yol kenarına park eden sürücülere tepki gösterdi.

LİVANELİ 50. SANAT YILI’NA MERHABA DEDİ!

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
1830 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.