İstinye'de Karadeniz gecesi

logo

İstinye’de Karadeniz gecesi

İstinye’de Karadeniz gecesi

Sarıyer Belediyesi tarafından organize edilen Ramazan etkinlikleri programı çerçevesinde İstinye eski tersane alanında 2 konser birden verildi.

Karadenizli sanatçılar Filiz Yıldırım ve Hasan Kabil’in sahne aldığı unutulmaz gecede İstinye’yi kemençe ve tulum rüzgarı sardı. Sarıyer’in birçok mahallesinden gelen vatandaşlar, hareketli Karadeniz türküleri eşliğinde saatlerce horon oynadı.

Başkan Genç: Hoşgörülü, barış ve huzur dolu bir yaşam kurmak

635706186330544572Bir gecede ardı ardına sahne alarak Sarıyerli yurttaşlara eğlenceli bir gece yaşatan Filiz Yıldırım ve Hasan Kabil’e birer çiçek takdim eden Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, sanatçılara teşekkür etti. Vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada; dayanışma, hoşgörü, barış ve huzur dolu bir yaşam kurmayı hedeflediklerini belirten Genç; “Hangi siyasi görüşte olursa olsun, ülkemizin neresinden gelmiş olursa olsun herkesin barış ve huzur içinde yaşamasını sağlamak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Konserlerin ardından vatandaşlarla sohbet eden ve hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Genç, alanda bulunan stantları dolaşarak esnafa hayırlı işler dileğinde bulundu.

Etiketler: » »
992 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.