İSTİNYE PARK'A VERGİ HİZMETİ

logo

İSTİNYE PARK’A VERGİ HİZMETİ

İSTİNYE PARK’A VERGİ HİZMETİ

28. Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde tanıtım yapmak ve Gayri Menkul Sermaye İradı mükelleflerinin Yıllık Gelir Vergisi Beyannamelerini verebilmeleri amacıyla Sarıyer Vergi Dairesince İstinye Park Alış Veriş Merkezinde Maliye Standı kuruldu.

Hafta içi ve Cumartesi günü 11-19 saatleri arasında hizmet veren stantda vatandaşlar vergiyle ilgili konularda bilgi almanın yanında Gelir Vergisi Beyannamelerinide veriyor. Konuyla ilgili olarak görüş belirten vatandaşlar uygulamanın çok güzel ve faydalı olduğunu söyleyerek yetkililere teşekkür etti. Sarıyer Vergi Dairesinin standı Mart ayı boyunca açık olacak.

28. Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde tanıtım yapmak ve Gayri Menkul Sermaye İradı mükelleflerinin Yıllık Gelir Vergisi Beyannamelerini verebilmeleri amacıyla Sarıyer Vergi Dairesince İstinye Park Alış Veriş Merkezinde Maliye Standı kuruldu. Hafta içi ve Cumartesi günü 11-19 saatleri arasında hizmet veren stantda vatandaşlar vergiyle ilgili konularda bilgi almanın yanında Gelir Vergisi Beyannamelerini de veriyor. Konuyla ilgili olarak görüş belirten vatandaşlar uygulamanın çok güzel ve faydalı olduğunu söyleyerek yetkililere teşekkür etti. Sarıyer Vergi Dairesinin standı İstinye Park‘ta Mart ayı boyunca açık olacak.

Etiketler: » » » » » » » »
1369 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.