İSTANBUL'UN GÖBEĞİNDE SİLAHLAR KONUŞTU

logo

İSTANBUL’UN GÖBEĞİNDE SİLAHLAR KONUŞTU

İSTANBUL’UN GÖBEĞİNDE SİLAHLAR KONUŞTU

İstanbul Beyoğlu’nda iki grup arasında, sabaha karşı nedeni bilinmeyen bir silahlı çatışma yaşandı. Çıkan çatışmada 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi de yaralandı.

Beyoğlu Kasımpaşa’da gerçekleşen olay, iddiaya göre otomobil ile Kızılay Meydanına gelen bir grup ile sahur için meydanda bulunan başka bir grup arasında gerçekleşti. Sözlü atışma ile başlayan olay bir anda silahlı çatışmaya döndü.

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Bir kişiyi öldüren, bir kişiyi de yaralayan zanlılar geldiği otomobil ile olay yerinden uzaklaşırken, olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Çatışma sırasında karnından ağır şekilde yaralanan Erdem Zil, çevredeki vatandaşlar tarafından Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Bacağından hafif şekilde yaralanan, ismi öğrenilemeyen kişi ise ambulansla Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Ameliyata alınan Erdem Zil, doktorların tüm müdahalelerine rağmen yaşamını yitirdi.

BENZİN İSTASYONUNDA YAKALNDI

Şüphelilerin kullandığı otomobil kısa süre sonra Piyalepaşa Bulvarı’ndaki bir benzin istasyonuna gelip, benzin aldı fakat para ödemek istemeyen şüpheliler ile istasyon görevlileri arasında tartışma yaşandı. Görevlilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen polisler, kaçmaya çalışan şüphelilerden birini yakalarken diğer şüpheliler otomobil ile kayıplara karıştı.

KAYNAK: İSTANBUL’UN GÖBEĞİNDE SİLAHLAR KONUŞTU

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
1004 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.