İşadamına kadınlı tuzak!

logo

İşadamına kadınlı tuzak!

İşadamına kadınlı tuzak!

 

Sarıyer’de tekstilci iş adamı Mustafa T.’ye kadınla tuzak kurup bir villaya götüren ve burada zorla senet imzalattığı öne sürülen 2 kişi gözaltına alındı.

Tekstilci iş adamı Mustafa T.’ye kadınlı tuzak kurarak kaçırıp, silah zoruyla senet imzalattıkları iddia edilen 2 şüpheli polis tarafından gözaltına alındı.

SİLAH ZORUYLA SENET İMZALATTILAR

Polise başvuran tekstilcilik yapan  iş adamı Mustafa T. kendisine kadınlı tuzak kurulduğunu ve kaçırılarak silah tehdidi ile senet imzalatıldığını söyleyerek şikayette bulundu. Mustafa T. verdiği şikayet dilekçesinde “Eskiden Azarbaycan’daki mağazalarımda müdür olarak çalışan bir kadın İstanbul’da kaldığım otele gelerek akşam yemeğine çıkmak istediğini söyledi. Yanına bir kadın arkadaşı daha vardı. Birlikte Sarıyer’de bir villaya gittik. Villada bulunan 2 kişi bana silah zoruyla senet imzalattı.”dedi.

ŞÜPHELİLER YAKALANARAK EMNİYETE GÖTÜRÜLDÜ

Tekstilci iş adamı Mustafa T.’nin şikayeti ve verdiği eşkal üzerine Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Operasyon başlatan Gasp Büro Amirliğine bağlı ekipler, Mustafa T.’a zorla senet imzalattıkları iddia edilen iki kişiyi dün akşam saatlerinde gözaltına aldı. Güngören’de polisler tarafından yakalanan şüpheliler, sorgulanmak üzere Gayrettepe’de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü. Polis, yakalanan şüphelileri sorguya alırken, olayla ilgili iki kadının da yakalanması için çalışmalar sürüyor.

Etiketler: » » » » » » »
829 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.