iPhone X BEKLEYENLERE KÖTÜ HABER, Sarıyer Posta

logo

iPhone X BEKLEYENLERE KÖTÜ HABER

iPhone X BEKLEYENLERE KÖTÜ HABER

Apple tarafından iPhone markasının 10’uncu yılına özel olarak hazırlanan ve ABD’de kasım ayında iPhone X modeli, Türkiye’de 2018’in Şubat ya da Mart ayında satışa sunulacak.

Teknoloji devi Apple’nin, iPhone markasının 10’uncu yılına özel olarak, hazırladığı iPhone X’in Türkiye’ye gelişi 2018 yılının Şubat veya Mart ayını bulacak. Analistlerin beklenenden çok daha fazla ilgi göreceğini tahmin ettiği yeni iPhone, üretimin yavaş gitmesi ve ilginin çok fazla olması sebebiyle stoklarda bulunamayabilir. Ayrıca yapılan lansmanda tanıtılan Face ID’nin çalışmasını sağlayan üç boyutlu algılayıcıların üretimi de Apple’ın başını ağrıtmaya başlamış durumda.

iPhone X NE ZAMAN GELECEK?

Apple ürünleri hakkında yaptığı tahminlerle tanınan ve şu anda Loup Ventures şirketinde çallışan Gene Munster, Apple’ın ön sipariş veren kullanıcıların bile birçoğuna iPhone X’i gönderemeyeceğini ve cihazın en erken 2018 yılının Ocak ayında kullanıcılarla buluşabileceğini düşünüyor. Başka bir analist Jan Dawson ise bu konuda daha da karamsar düşüncelere sahip. Zira kendisi onuncu yıla özel iPhone modelinin Ocak ayında değil, 2018 yılının ilk çeyreği içerisinde piyasaya sürülebileceğini iddia ediyor.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
591 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.