İBB’den sevindiren ulaşım sözü

logo

İBB’den sevindiren ulaşım sözü

İBB’den sevindiren ulaşım sözü

Ulaşım konusunda büyük sıkıntılar yaşayan Reşitpaşa ve Emirgan mahalle muhtarlarının çabaları sonuç verdi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı bir heyet, mahalleye gelerek, sorunun çözümü konusunda muhtarlara söz verdi.

reşiitDefalarca gündeme getirdiğimiz ve bir türlü çözüme kavuşamayan Reşitpaşa ve Emirgan mahallelerinde yaşanan ulaşım sorunu nihayet çözüme kavuşuyor. Bu konuda mücadelelerine yılmadan devam eden ve her kapıyı çalan Reşitpaşa ve Emirgan mahalle muhtarlarının çabaları olumlu sonuç verdi.

Selim: Kanayan yaramız ulaşım

Konuyla ilgili gazetemize bilgi veren Reşitpaşa Mahalle Muhtarı Celal Selim şu açıklamalarda bulundu: “Mahallemizin kanayan yarası olan İETT otobüsleri ile alakalı çalışmalarımıza Reşitpaşa ve Emirgan muhtarlıkları olarak devam ediyoruz. Yeni bir dilekçe vererek sıkıntıların ve yolcularımızın mağduriyetlerinin giderilmesini talep ettik. Bu kararlı tutumumuza istinaden İETT Otobüs İşleri Daire Başkanı Ayhan Ayvaz, 3.bölge Müdürü Ahmet Albayrak, Hat Sorumlusu Yasin Avcı muhtarlığımıza gelerek sorunların çözümü hakkında söz verdiler.”

 

 

Etiketler: » » » » » » » »
1746 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.