HORTUM MADALYA SEVİNCİNİ GENÇ'LE PAYLAŞTI

logo

HORTUM MADALYA SEVİNCİNİ GENÇ’LE PAYLAŞTI

HORTUM MADALYA SEVİNCİNİ GENÇ’LE PAYLAŞTI

Sarıyer Belediyesi tarafından düzenlenen Havuzda Kano Yarışları’nda birinci olan Rumeli Kavağı Spor Kulübü Teknik Direktörü Hasan Altay, şampiyonluk sevincini Sarıyer Spor Kulübü Asbaşkanı Ali Genç ile paylaştı

Türkiye’de ilk kez 2016 yılında Sarıyer Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Havuzda Kano Yarışları’nın ikincisi hafta sonu SARFİT Spor Tesisleri’nde yapılmıştı. Amatör Spor Kulüpleri arasında yapılan ve büyük bir çekişmeye sahne olan müsabakalar sonucunda şampiyonluğu Rumeli Kavağı Spor Kulübü göğüslemişti. Şampiyonluk sonrası gelen madalya sevincini Rumeli Kavağı Spor Kulübü Teknik Direktörü Hasan Altay namı diğer Hortum, Sarıyer Asbaşkanı Ali Genç ile paylaştı.

İLÇEMİZİN TANITIMI AÇISINDAN ÖNEMLİ

Rumeli Kavağı Spor Kulübü Teknik Direktörü Hasan Altay (Hortum) şampiyonluk sonrası madalya sevincini Sarıyer Spor Kulübü As Başkanı Ali Genç ile paylaştı. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e spora ve gençlere verdiği önem nedeniyle teşekkür eden Altay, “Deniz kasabası olan ilçemizde bu tarz sporlara daha çok önem verilmesi ilçemizin tanıtımı açısından önemli.”dedi.

Bu arada, Hasan Altay’ın madalya sevincine Ali Genç ile birlikte İstanbul Korupark’ın Genel Koordinatörü Selçuk Kavaloğlu da katıldı.

http://www.sariyerposta.com

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »
1551 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.