Haber İş Sendikası'na Sarıyerli aday..

logo

Haber İş Sendikası’na Sarıyerli aday..

Haber İş Sendikası’na Sarıyerli aday..

ATürk Telekom’da Müşteri Operasyon Uzmanı olarak görev yapan Şaban Önder Karadağ Haber İş Sendikası İstanbul 1 Nolu Şube Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı.

Sarıyerli işadamı Sefer Karadağ’ın oğlu olan Şaban Önder Karadağ Türk Telekom A.Ş’nin Türkiye’de ve dünyada dev bir marka haline geldiğini ve her geçen gün büyümeye devam ettiğini belirterek, “Böyle güçlü bir firmanın çalışanı olmaktan gurur duyuyorum” dedi.

Sarıyer Posta’yı ziyaret ederek adaylığı ile ilgili bilgi veren Önder Karadağ, ekibiyle birlikte bu amaç doğrultusunda yoğun bir çalışma yürüttüğünü belirtti. İstanbul 1 Nolu Şube olarak Haber İş Sendikası’nın üyelerinin toplu iş görüşmelerinden beklenti ve taleplerini belirlemek için anket formu hazırladıklarını ifade eden Karadağ formun en kısa sürede üyelere ulaştırılacağını söyledi. Karadağ, “Şube başkanı olmak istememin temel nedeni çalışanların haklarını koruyan, işverenin adamı olmadan, şirketlerdeki haksızlıkların önüne geçici tedbirlerin alınmasını sağlamaktır” dedi.

29 yaşındaki Önder Karadağ İzmir 9 Eylül Üniversitesi Endüstri Elektronik Bölümü’nden 2007’de, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden de 2013’te mezun oldu. Önder Karadağ halen Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Pazarlama Bölümü’nde yüksek lisans yapıyor. Üç yıldan beri Türk Telekom’da çalışan Karadağ, evli ve 2 çocuk sahibidir.

2499 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.