Gülhane Parkı'nda Duvar Çöktü! 2 Ölü, 5 Yaralı

logo

Gülhane Parkı’nda Duvar Çöktü! 2 Ölü, 5 Yaralı

Gülhane Parkı’nda Duvar Çöktü! 2 Ölü, 5 Yaralı

İstanbul’da Gülhane Parkı’ndaki çay bahçesinin duvarı çöktü. Olayda ilk belirlemelere göre 2 kişi hayatını kaybederken, 5 kişi yaralandı.

gulhane-parki-nda-duvar-coktu-1-kisi-oldu-8323042_2093_mGülhane Parkı Sarayburnu kısmında bulunan bir çay bahçesinin duvarı çöktü. Enkaz altında 2 kişinin öldüğü 5 kişinin yaralandığı belirtildi. Yaralılardan 3’ü çeşitli hastanelere kaldırıldı. Enkaz altında kalan 2 kişi ise ekipler tarafından kurtarılmaya çalışılıyor. Çökme sonrası olay yerine çok sayıda itfaiye ve ambulans sevk edildi.

AFAD ekipleri de çalışmalara destek veriyor.  Polis olay yerinde yoğun güvenlik önlemi aldı.

VALİ: ENKAZ ALTINDA İKİ KİŞİ VAR

İstanbul Valisi  Vasip Şahin,  Gülhane’de göçük altında kalan 2 kişiyi kurtarma çalışmalarının sürdüğünü söyledi. İstanbul Valisi  Vasip Şahin,  Gülhane Parkı’na gelerek göçüğün meydana geldiği bölgede incelemelerde bulundu. Çıkışta gazetecilere açıklamalarda bulunan Vali Şahin, “Enkaz altında şu anda 2 kişi görünüyor. Başka var mı yok mu onları araştırıyorlar. Bir tanesi yaralı şu anda kurtarıyorlar. Oradaki duvarın yıkılması suretiyle olmuş ama niye yıkılmış araştırılıyor. Burası “set üstü” diye bilinen çay bahçesinin bir bölümü. Arkadaşlar incelemelerden sonra yıkılma sebebini de ortaya çıkaracaklardır.” ifadelerini kullandı.

Etiketler: » » » » »
745 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.