GİZEM'İN SIR İNTİHARI! 

logo

GİZEM’İN SIR İNTİHARI! 

GİZEM’İN SIR İNTİHARI! 

Boğaziçi mezunu 25 yaşındaki Gizem Zülal Kaynar intihar etti. Genç kızın yanında tüp, hortum ve “Beceremediysem lütfen siz yapın.” notu bulundu.

Sarıyer’de 3 arkadaşıyla aynı evde kalan Boğaziçi mezunu 25 yaşındaki Gizem Zülal Kaynar, odasında intihar etti. Genç kızın, “Beceremediysem lütfen siz yapın” notu bıraktığı öğrenildi.

İŞ BULAMAMIŞ

Habertürk’ten Müslim Sarıyar’ın haberine göre  Sarıyer Rumelihisarı’nda önceki gece meydana gelen olay, iddiaya göre şöyle gelişti: Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği’nden geçen yıl mezun olan ve iş bulamadığı için dışarıdan ders veren Gizem Zülal  Kaynar, aynı üniversiteden 3 arkadaşıyla kalmaya başladı.

YANINDA TÜP VE HORTUM BULUNDU

Ev arkadaşları Kaynar’dan haber alamayınca odasına girdi. Genç kızı yatağında baygın halde bulan arkadaşları sağlık ekipleri ve polisi aradı. Olay yerine giden sağlık görevlileri  Kaynar’ın öldüğünü belirledi. İntihar ettiği kaydedilen Kaynar’ın yanında yeşil renkli bir tüp ve mavi hortum bulunduğu öğrenildi. Ev arkadaşları polise verdiği ifadede, 6 kardeşi olan Gizem’in ailesiyle problemleri olduğunu belirterek, “Ailesiyle sıkıntıları vardı. Bu nedenle de memleketine dönmemişti” dedikleri kaydedildi.

http://www.sariyerposta.com

Etiketler: » » » » » » » »
708 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.