Geride mutluluk fotoğrafları kaldı...

logo

Geride mutluluk fotoğrafları kaldı…

Geride mutluluk fotoğrafları kaldı…

Geçtiğimiz günlerde Sarıyer’de nikah ve düğün töreni yaptıktan sonra balayı için Antalya’ya doğru yola çıkan Bacak çiftini ölüm ayırdı.

Damat Gürcan Bacak’ın yaşamını yitirdiği, gelin Damla Bacak’ın da ağır yaralandığı kazadan geriye, genç çiftin Bahçeköy‘deki nikah töreninde çekilmiş fotoğrafları kaldı.

34 yaşındaki Gürcan Bacak ile 24 yaşındaki Damla Bacak’ın nikah ve düğün törenleri gerçekleşti. Onun öncesinde, 20 Ağustos Perşembe akşamı gelin Damla Bacak için Hacıosman‘daki bir düğün salonunda kına gecesi düzenlendi.

Genç çiftin nikah ve düğünü ise dün 12.30-16.00 saatleri arasında Bahçeköy‘deki Event Garden’da yapıldı. Bacak çifti, düğünün ardından, balayını geçirmek üzere sabaha karşı Antalya‘ya doğru yola çıktı. Ancak Gürcan Bacak’ın kullandığı otomobil, Kütahya yakınlarında kontrolden çıkarak şarampole yuvarlandı. Gürcan Bacak kaza yerinde öldü, ağır yaralanan Damla Bacak ise hastaneye kaldırıldı.

Bacak çiftinden geriye, Bahçeköy‘deki nikah ve düğünde çekilmiş mutluluk fotoğrafları kaldı.

Cenazesi yakınları tarafından teslim alınarak İstanbul‘a doğru yola çıkarılan Gürcan Bacak, ikindi vakti Gültepe Harmantepe Merkez Camii’nde kılınan cenaze nazmının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Etiketler: » » »
1909 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.