Genç, Okulları Gezmeye Devam Ediyor

logo

Genç, Okulları Gezmeye Devam Ediyor

Genç, Okulları Gezmeye Devam Ediyor

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer genelinde eğitim veren okullara hizmet götüren “Gelecek Benim, Ben Geleceğim” projesi kapsamında Sarıyer Doğa İlkokulu ve Sarıyer Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

 

4Sarıyer Doğa İlkokulu 4. Sınıf öğrencilerinin Sosyal Bilgiler dersi için hazırladıkları “Yerel Yönetimler” temalı konferansa katılan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, moderatörünün ve konuşmacılarının öğrenciler tarafından oluşturulduğu panelde soruları yanıtladı. Yerel yönetim denince akla ilk gelen isim olarak Şükrü Genç’i gördüklerini dile getiren minik öğrenciler, Başkan Genç’i soru yağmuruna tuttu. Konferansın ardından okul meclisi üyeleriyle bir araya gelen Genç, ortak projeler üretmek için kendilerinden söz aldı.

Öğrencilerle hoş sohbet

3Okul programlarına ara vermeden devam eden Başkan Genç, daha sonra Sarıyer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Okulun yemek atölyesini gezen Genç, öğrencilerin ricası üzerine mutfağın yenilenmesi için gerekli incelemeleri başlattı. Bahçede öğrencilerle sohbet etti.

Başkan Şükrü Genç’e okul ziyaretlerinde; Sarıyer Belediyesi Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun, Meclis Üyesi Mustafa Balcı ve Belediye birim müdürleri eşlik etti.

2

Etiketler: » » » » » »
1566 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.