Sarıyer Posta | SARIYER haberleri ve Sarıyer Siyaset, Sarıyer Gündem -

logo

Yayın hayatına başladığı günden beri sürekli ilklere Sarıyer Posta Gazetesi, 94. sayısında 56 sayfa çıkarım bir ilke daha imza attı.

İlkeli ve objektif haberciliğiyle Sarıyerlilerin güvenini ve takdirini  kazanan, yerel medya anlayışında fark yaratan Sarıyer Posta Gazetesi, yeni sayısıyla yine gündem yaratacak.

Dolu dolu 56 sayfayla Türkiye’de bir ilk

Sarıyer’e hizmeti misyon edinen, tarafsız çizgisinden ödün vermeyen Sarıyer Posta, 56 sayfa olarak yerel basın anlamında Türkiye’de bir ilke imza attı. Sarıyer Posta Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu, yaşadığı haklı gurur ve mutluluğu şu sözlerle dile getirdi:“Bu sayıda da yine bir ilke daha imza atarak, kalitemizi bir daha ispatladık. Türkiye’de 56 sayfa gazete çıkaran herhangi bir yayın yok. Durumun böyle olması bizler için gurur verici. Bizlerin bu günlere gelmemizi sağlayan ve Sarıyerlilere teşekkür ediyoruz.”

Sarıyer’de yaşanan güncel olayların yanı sıra siyasetten, eğitime, kültür sanattan sağlığa kadar birçok alanda haber ve köşe yazılarıyla okurlarını bilgilendirip, aydınlatan Sarıyer Posta’nın 94. sayısında yer alan haber, röportaj, ilan, reklam ve tanıtım yazılarıyla okuyucularıyla buluştu.

 

Etiketler: » » » » » » » » » » »
9182 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.