GAZETECİYE SİLAH ZORUYLA GASP

logo

GAZETECİYE SİLAH ZORUYLA GASP

GAZETECİYE SİLAH ZORUYLA GASP

Emirgan’daki La Boom ve Gizli Kalsın adlı mekânların işletmecisi Umut Evirgen’in Hürriyet muhabiri İsmail Bayrak’ın, fotoğraf makinesini gasp ettiği ortaya çıktı.

Oyuncu Tuba Büyüküstün’ün sevgilisi olduğu iddia edilen Umut Evirgen’in korumaları, muhabir İsmail Bayrak’ın yolunu kesip, tehdit etti. Tuba Büyüksün ve Umut Evirgen’in yemek yerken fotoğrafını çekmek isteyen İsmail Bayrak’ın, fotoğraf makinesi silah zoruyla gasp edildi.

“BENİ SİLAH ZORUYLA OTOMOBİLDEN İNDİRDİLER”

İsmail Bayrak yaşananları şu ifadelerle anlattı: “Saat 14.00 sularında işim gereği sahil turu yaparken Tuba Büyüküstün’ü Emirgan’da bir restoranda, restoran sahibiyle yemek yerken gördüm. Araçtan indim, iki üç kare fotoğraf çektim. Durumu fark eden şahıs yani Umut Evirgen, ‘Nasıl çekiyorsun’ diye bağırdı. Sonra otomobilime döndüm ve uzaklaştık. Baltalimanı’na geldiğimde şahsın aracı arkamızdan yetişti. İçinde iki kişi vardı, yolumuzu kesmeye çalıştılar. Ben şoföre ‘Bas, bir karakola gidelim, yardım isteyelim’ dedim. O sırada ikinci kez önümüzü kestiler. Durmak zorunda kaldık. Silah zoruyla beni otomobilden indirdiler. Disketi verdim. Kabul etmediler, makineyi de vereceksin’ dediler. Silahla gasp edip gittiler. O sırada ‘Gel La Boom’a, gereken cezanı orada vereceğiz’ dediler. Çaresizdim, kafama silah dayanmıştı. Makinemi teslim ettim.”

ŞİKÂYETÇİ OLDU

İsmail Bayrak, olay sonrası Sarıyer’deki Asayiş Büro Amirliği’ne giderek Evirgen ve korumalarından şikâyetçi oldu.

KAYNAK: GAZETECİYE SİLAH ZORUYLA GASP

Etiketler: » » » » » » » » »
610 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.