Ferhat Göçer'den muhteşem konser

logo

Ferhat Göçer’den muhteşem konser

Ferhat Göçer’den muhteşem konser

ferhat 2Sarıyer Belediyesi, Ramazan ayı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen organizasyonla ünlü sanatçıları Sarıyerlilerle buluşturuyor. Sanatçı kimliğinin yanı sıra Sarıyer Spor Kulübü As Başkanlığı görevini üstlenen Ferhat Göçer, Yıldız Tilbe’den sonra  hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

ferhatttİstinye Tersane alanını dolduran yüzlerce Sarıyerli, Ferhat Göçer’in şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti. Sarıyerlilerle birlikte konseri izleyen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Ferhat Göçer’e çiçek taktim ederken, uyuşturucu ile ilgili belediyenin yürüttüğü mücadelede destek istedi.

ferhat 1

Sanatçı Ferhat Göçer’in ilk şarkısının ardından Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun ile birlikte sahneye davet edilen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, “Ferhat Göçer artık Sarıyerli oldu. Sarıyer’in suyunu içen buradan gidemez. Sanatçı dostumuz Ferhat Göçer, aynı zamanda Sarıyer Spor Kulübü’nün as başkanı oldu. Sarıyer’de ki diğer sorunları kademe kademe aştığımız gibi, Sarıyer Spor Kulübü’nün geçmiş günlerinden önemli yerlere getirme konusunda el birliği ile çalışacağız” dedi.

UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE İÇİN TAM DESTEK
Kurulan komisyonla uyuşturucu ile mücadele konusunda adım attıklarını belirten Başkan Genç, Sarıyerli Ferhat Göçer’den bu konuda destek istediğinin altını çikerken, “Gençliği kasıp kavuran uyuşturucu konusunun üstesinden gelme konusunda çok aktif bir çalışma içindeyiz. Biz Sarıyerliler, ortak sorunları çözmede birbirimizden söz alıyoruz. Uyuşturucuya son vermek için sonuna kadar birlikte olmaya var mısınız?” dedi. Sanatçı Ferhat Göçer ise, “Sadece Sarıyer’i değil bütün dünyayı etkileyen uyuşturucuyu alıştıranları yuhlamak istiyorum” şeklinde konuştu.
ferhat gitar
Radyo programı yapımcısı Onur Sakar’ın sunuculuğunu yaptığı konser gecenin geç saatlerine kadar sürdü. Gerek telefonlarıyla, gerekse tabletleriyle konserden fotoğraflar ve videolar çekerek anında sosyal medyada paylaşan Sarıyerliler, eğlenceli ve müzik dolu bir akşam yaşadı.

Etiketler: » » » » » » » » »
1213 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.