Evi seraya çevirmişler

logo

Evi seraya çevirmişler

Evi seraya çevirmişler

Sarıyer’de Hint keneviri yetiştirildiği tespit edilen lüks bir eve operasyon düzenlendi.

Sarıyer’de lüks bir eve yapılan operasyonda, balkonda, pencere önlerindeki saksılarda ve odalarda oluşturulan özel alanlarda, Hint keneviri yetiştirildiği tespit edildi. Seraya çevrilen evde 114 kök Hint keneviri ele geçirildi.

Sarıyer’de 114 kök Hint keneviri ele geçirildi

sariyerde-114-kok-hint-keneviri-ele-gecirildi-10940hİstanbul Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Sarıyer’de lüks bir dairede uyuşturucu yetiştirildiği bilgisi üzerine çalışma başlattı. Çalışma kapsamında adresi takibe alan polis ekipleri uyuşturucu yetiştirildiğini tespit etmesi üzerine operasyon düzenledi. Operasyonda K.A., A.A.ve K.A. isimli şüpheliler gözaltına alınırken, adreste yapılan aramalarda 849 gram Hint keneviri, 114 kök Hint keneviri, 1 paketleme makinesi, 2 hassas terazi, 1 derece ve özel aydınlatma lambaları ele geçirildi.

Adreste yapılan aramalarda, uyuşturucu yetiştirmek için odaların sera şeklinde düzenlendiği dikkat çekti. Söz konusu evde yapılan aramada, balkonda, pencere önlerindeki saksılarda ve odalarda oluşturulan özel alanlarda, Hint keneviri yetiştirildiği tespit edildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden biri tutuklandı. Hint kenevirlerinin güneş alması için saksılar içinde balkona ve pencere önüne konulduğu polis kamerasına yansıdı.

Etiketler: » » » »
1194 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.