Et Yapı İnşaat, “kalite ve müşteri memnuniyeti ilkemizdir”  

logo

Et Yapı İnşaat, “kalite ve müşteri memnuniyeti ilkemizdir”  

Et Yapı İnşaat, “kalite ve müşteri memnuniyeti ilkemizdir”   

mantolamaEt Yapı İnşaat; benimsediği 3 temel politikadan biri olan “Kalite Politikası” ile müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde, Kazım Karabekir’deki hizmet vermeye devam ediyor.

Kazım Karabekir Mahallesi’nde, müşterilerin A’dan Z’ye iç dekorasyon gibi birçok alanda beklentilerine hızlı bir şekilde cevap veren Et Yapı İnşaat, kaliteli hizmet sunmak amacıyla kaynaklarının en etkin ve verimli şekilde kullanılması ve performansının yanı sıra, rekabet gücünü de en yüksek düzeye çıkarmayı öncelikli ilkleri arasında tutuyor. Geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun anlamda yoluna devam eden Et Yapı İnşaat, hizmet kalitesi ile fark yaratıyor.asma_tavan_1

Sabri Taşdemir’in işletmeciliğini yaptığı Et Yapı İnşaat, ulusal alanda hep daha iyi hizmetler sunmak amacıyla, sektöründe bütün konularda rekabet edebilecek düzeyde ve sağlam temeller üzerinde oturtulmuş bir büyümeyi hedef alarak ilerlemeye devam ediyor.

Taşdemir, “ Çevreye saygılı olmak, kalite ve sağlamlığı temin etmek müşteri memnuniyetini artırmak, mükemmelliği yakalamak, sağlık ve emniyeti her zaman ön planda tutmak güvenirliği koruyarak dinamik ve hızlı çalışma performansını azimle sürdürmek, yeniliklere açık sürekli gelişme içinde olmaktı. Ayrıca çalıştı-a06ffb0654f6520ğımız firmalara çözüm ortağı olabilmek temel amacımızdır.” Şeklinde konuşarak firmanın misyonu hakkında bilgi verdi.

Et Yapı’nın hizmetleri arasında; çatı, izolasyon, mantolama dış cephe, asma tavan, lambri alçı, sıva, boya, seramik, duşakabin, banyo dolapları, laminant parke, sıhhi tesisat, kombi tesisat, çelik kapı, pvc doğrama, panjur, nakliyat yer almaktadır.

 Taşdemir, “İnsan ve çevre odaklı, geniş bir vizyona sahip olma gayretindeyiz. Et Yapı İnşaat olarak bize verilen yükümlülükleri, söz verilen zamanda tamamlamak bir prensip meselesinden öte bir vatani hizmet bilinciyle bakmaktayız. Gerek proje aşamalarında gerek iş akışı esnasında oluşabilecek aksamalara karşı, işvereni dürüstlük çerçevesinde gözleri önüne sermeyi ise görev biliriz. Üretimde teknolojik ve insan kaynaklarını en verimli bir şekilde harmanlayıp istenilen sonuca ulaşmak temel esastır.”dedisoru12-4

 

 Et Yapı İnşaat

 Kazım Karabekir Mahallesi Gülbağlar Caddesi 38/2 Sarıyer

 Gsm: 0542 454 32 34

 www.etyapi.com

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » »
2395 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.