Eski Esenyurt Belediye Başkanı Çapan'dan destek; “Sarıyer’i kazanacağız”

logo

Eski Esenyurt Belediye Başkanı Çapan’dan destek; “Sarıyer’i kazanacağız”

Eski Esenyurt Belediye Başkanı Çapan’dan destek; “Sarıyer’i kazanacağız”

33Eski Esenyurt Belediye Başkanı Dr. Gürbüz Çapan, Pazar günü ziyaret ettiği CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz’e, “Önümüzdeki seçimde Sarıyer’i de alacağız, Esenyurt’u da, diğer yerleri de. Bizim tek rakibimiz AKP” dedi.

Maltepe Gülsuyu Mahallesi’nde yaşanan olaylarda öldürülen Hasan Ferit Gedik’in ailesini ziyaret edip, başsağlığı dilemek için Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’ne giden Esenyurt Kurucu Belediye Başkanı Dr. Gürbüz Çapan önce CHP İlçe Başkanlığı’na uğradı. İlçe Başkanı Mehmet Deniz ile Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Erol Aydın ve parti yöneticileri tarafından misafir edilen Dr. Çapan, “Cenaze evine gitmeden önce size gelmeyi uygun gördüm. Sizin bilginiz olmadan 11ilçenizde böyle bir ziyareti gerçekleştirmek istemedim” dedi.

Nezaketinden dolayı Dr. Gürbüz Çapan ve beraberindeki danışmanlarına teşekkür eden Mehmet Deniz ise misafirlerine çay ikram etti. Deniz’in makam odasındaki sohbet sırasında önümüzdeki yerel seçimden söz eden Dr. Gürbüz Çapan, seçimde Sarıyer’le birlikte diğer birçok belediyenin de kazanılacağını söyledi.

“Sarıyer’de aday kim olursa olsun seçimi mutlaka kazanacağız. Bizim tek rakibimiz AKP. Her yerde kazanacağız” diyen Dr. Çapan, “Bizim en kötü adamımız AKP’nin en iyisinden iyidir” diye konuştu.

2701 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.