Esenyurt’ta tanıdık bir sima Burhan İstanbul

logo

Esenyurt’ta tanıdık bir sima Burhan İstanbul

Esenyurt’ta tanıdık bir sima Burhan İstanbul

1Gayrimenkul sektöründe İstanbul’un parlayan yıldızı Esenyurt günden güne gelişmeye devam ederken, burada gayrimenkul alanında faaliyet gösteren tanıdık bir sima da iş yaşamında günden güne gelişme kaydediyor.  

Yaklaşık on yıl önce inşaat kalfası olarak yerleştiği Bahçeköy’de güven duyulan kişiliği ve çalışkanlığı ile kendini kısa sürede kabul ettiren Burhan İstanbul, inşaat sektöründen sonra, emlak alanında da faaliyet göstermeye başladı. İstanbul 34 Gayrimenkul adıyla ilk şubesini açan Burhan İstanbul, 2007 yılından itibaren Esenyurt’ta faaliyet göstermeye başladı.

Sarıyer Posta Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’nu konuk edip, çalışmalarıyla ilgili geniş bilgi veren İstambul, giderek daha geniş bir alana yayılan piyasası ile de açıklamalarda bulundu.

Bugün 7 şube  ve 70’e yakın çalışanı ile Esenyurt ve çevre ilçelerde sayılı emlak firmaları arasına giren İstanbul 34 Gayrimenkul emlak ve inşaat sektöründe geniş bir portföye sahip.

İstanbul 34 Gayrimenkul’un Yönetim Kurulu Başkanı Burhan İstanbul, aynı zamanda sosyal girişimciliği ile de bölge halkının güveni kazanmış durumda. Emlak sektörünün yanı sıra, inşaat projelerinde birçok kalite ödülü alan, İstanbul, “Markasız şirket köksüz bir ağaçtır” diyerek, başarısındaki en büyük payın kurumsal bir yapıda büyüme olduğunu vurguladı.

Röpotajın geniş şekli Sarıyer Posta’nın 69. sayısında yer alacak..

Bilgi için: www.istanbul34gayrimenkul.com

1948 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.