Erdoğan: 1 Kasım'da 550 tane yerli ve milli milletvekili istiyorum

logo

Erdoğan: 1 Kasım’da 550 tane yerli ve milli milletvekili istiyorum

Erdoğan: 1 Kasım’da 550 tane yerli ve milli milletvekili istiyorum

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yenikapı’da gerçekleştirilen “Milyonlarca Nefes Teröre Karşı Tek Ses” mitinginde seçmenden ricada bulunarak, 550 tane yerli ve milli milletvekili istedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, İstanbul Yenikapı’da gerçekleştirilen “Milyonlarca Nefes Teröre Karşı Tek Ses” mitinginde konuştu. 1 Kasım seçimlerini hatırlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “1 Kasım için sizlerden tarihi bir karar, tarihi bir gayret istiyoruz. Bu millet, adam gibi adam bu millet, inşallah tehditlere kulak asmadan gereğini yapacaktır” dedi.

Erdoğan, seçmenden rica etti; “ 550 tane yerli ve milli milletvekili istiyorum”

Erdoğan, seçmenden de bir ricası olduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti: “Benim bugün buradan milletimden bir ricam olacak. 1 Kasım seçimlerinde TBMM’ye hangi partiden olursa olsun fark etmez, 550 tane yerli milli bedeni ve kalbiyle bu ülke için çalışacak milletvekili göndermenizi istiyorum. Herhalde ne demek istediğimizi anlıyorsunuz değil mi? Şu anda Türkiye’nin tek ihtiyacı budur. Milli irade dışında bir çözüm asla yok. Siz sandıkta iradenize sahip çıkan, Meclis’e yerli ve milli vekil gönderirseniz gerisi çok kolay. Bu konuda milletime inanıyorum. Gün bölücülük değil, fitne değil, kavga değil birleşme kenetlenme hedeflerimize odaklanma günüdür. Biz işte bunun için ne diyoruz? Rabia diyoruz. Tek millet diyoruz, tek bayrak diyoruz, tek vatan, tek devlet diyoruz.”

Etiketler: » » » » » »
793 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.