ER-DO-DER’den hayır yemeği

logo

ER-DO-DER’den hayır yemeği

ER-DO-DER’den hayır yemeği

Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği (ERDODER), Kars Devlet Hastanesi bünyesinde kurulmakta olan erken doğum ünitesine destek olmak için öğle yemeği düzenledi.

er-do-derİstinye Park Emprio Armani Ristorante’de düzenlenen davetin ev sahipliğini ise ERDODER Yönetim Kurulu Üyesi Aycan Alp yaptı. Bu özel güne Neşe Sert, Pervin Ersoy, Burcu Hattat, Figen Kral, Sitare Akdilek, Ayşe Kucuroğlu, Neylan Vardar, Selda Topal, Gül Erçetingöz, Esra Öztürk, Oya Aydoğan gibi cemiyet hayatının tanınmış simaları katıldı.

Bir sonraki adres Bodrum

ERDODER Başkanı Canan Göztepe konuşmasında, yemekten elde edilecek olan gelir ile yapımı devam eden üniteyi tamamlamayı hedeflediklerini dile getirdi. Göztepe ayrıca verdikleri desteklerden ötürü ERDODER Yönetim Kurulu Üyeleri Esra Öztürk ve Aycan Alp’e de teşekkür plaketi sundu.

Geçtiğimiz yıl Mardin Çocuk Hastanesi altında tamamlanan erken doğum ünitesi ile gurur duyduklarını dile getiren ERDODER üyeleri Kars’tan sonraki hedeflerinin Bodrum Devlet Hastanesi’ne erken doğum ünitesi kurmak olduğunu vurguladılar. ERDODER’in hayır yemeklerine katılımın daha da artması ile daha da fazla bebeğe ulaşabileceklerini dile getiren üyeler, vatandaşlarımızın konuya olan duyarlılığını artırmak istediklerini ifade ettiler.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » »
2724 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.