Emektar kadın adaylığını açıkladı

logo

Emektar kadın adaylığını açıkladı

Emektar kadın adaylığını açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi’ne büyük emekler veren Nihal Yeşilbaş,  CHP Sarıyer Kadın kolları Başkan adaylığını açıkladı.

chp

CHP Sarıyer’de olağan Kongre sonrası adaylar bir şekillenmeye başladı. Uzun yıllar Sarıyer siyasi hayatında büyük emekleri ile adından söz ettiren, hangi başkan veya yönetim olursa olsun teklif ve karşılıksız olarak çalışan, özellikle seçim dönemlerinde siyasi ayrım ve eleştiriye düşmeden, uzun yıllar mücadele veren Nihal Yeşilbaş,  CHP Kadın Kolları Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. CHP Sarıyer İlçe Başkanlığında bir basın açıklaması düzenleyerek, Kadın kolları Başkan adaylığını açıkladı. Yeşilbaş’a kadınlar tam destek verdi.

Mevcut Başkan başarı diledi

CHP Sarıyer Kadın Kolları Başkanı Servet Nadir, Nihal Yeşilbaş’a başarılar dileyerek, chp sarıyer“Beraber bu partiye çok emek verdik. Sonuç ne olursa olsun, mücadelemize kaldığız yerden devam edeceğiz” dedi.

Yeşilbaş’tan birlik ve beraberlik mesajı

CHP Sarıyer Kadın Kolları Başkan Adayı Nihal Yeşilbaş partililere yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi: “Bana seçme ve seçilme hakkını veren büyük Mustafa Kemal Atatürk’e, onun ilke ve inkılaplarına sonuna dek bağlı olarak, onun kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi’nin içinde yer almayı onur sayarak, Sarıyer İlçe Örgütü ile yıllardır omuz omuza mücadele içinde oldum. Tüm halkımıza aynı değerle, eşit, toplayıcı ve bütünleştirici bir anlayışla yaklaşarak, daha refah, daha özgür, tam bağımsız ve insan haklarının tüm fertleri için tam manasıyla uygulandığı bir ülkede yaşamayı arzuluyoruz. chp sarıyerÜlkemizin menfaat ve çıkarları doğrultusunda, yılmadan usanmadan, her türlü zorluğa karşı direnerek, parti ahlakına uygun davranışla, yeni oluşumlara, yeni fikirlere, yeni katılımlara ve söylemlere açık bir şekilde devam etmeliyiz. Kaybetme lüksümüzün bulunmadığının farkında, el ele, birlik ve beraberlik içinde Sarıyer’imizin her türlü sorununu sorunumuz bilerek, CHP Sarıyer Kadın Kolları Başkanlığına adaylığımı açıklamaktan onur duyuyorum.”

Etiketler: » » » » » » » » »
1850 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.