Dış kapının mandalı siyasetçiler..!

logo

Dış kapının mandalı siyasetçiler..!


facebooktwitter
Levent Pehlivanoğlu
pehlivanoglulevent@gmail.com

Siyasi kulislerde kulağıma geldiğine göre, yerel basını kategorize eden ve AK Partili olduğu söylenen kişiler kendince bazı yerel gazeteleri etkisiz gibi göstererek kendilerince işgüzarlık yapıyorlar. Adları bizde kalsın. Gerekirse de yazarız. Ama gerçekten yazarız birileri gibi yazarım haaa..! demeyiz. Bu işgüzar siyasetçiler önemsendiklerini kendilerince sanarak farklı bir tutumla dikkat çekmeye çalışıyorlar. Sarıyer Posta gazetesi olarak kısacası kişiye özel değil de Kamuoyunu ilgilendiren her şeyi zaten yazıyoruz. Düne kadar iki satır için peşimizden koşanlar, şimdi hayali destekler bulup hava atmaları kime? Kime veya kimlere ne mesaj vermeye çalışıyorlar. Nedenini anlayamadık. Havan kime sorasım geliyor?

Evet;  yerel seçim için Sarıyer’de kazan kaynamaya başladı. Kimileri listeye giremedim derdinde, kimileri bir adayı desteklerken kapı dışında kalanlar düne kadar kol kola gezdiği kişilerle bugün listeye giremedim diye yollar ayrıldı, kimleri il ve genel merkezlerde yakın ve ahbabı olanlar ilişkilerini daha da artırıp siyaset gündeminde yer kapma derdinde. Bu siyaset nasıl bir hastalıktır ki insanların huyunu suyunu, yönünü değiştiriyor. Bu sözlerim bazı siyasetçiler için geçerli. Yanlış anlaşılmasın.

“Bozacının şahidi şıracıdır” atasözünden yola çıkarsak. Biz hiçbir bozacının şahidi olmadık olmayacağız da onlar zaten bozacı kendilerine uygun şıracıyı zaten buluyorlar.  “Hacı hacıyı bulur Mekke’de hoca  hocayı bulurmuş tekke de” bazı atasözleri bazı durumları çok güzel ifade ediyor. Ne diyelim. Böyle siyasetçilerin birbirini nerde bulduğunu da siz tahmin edin..!

 

 


Fatal error: Call to undefined function fb_like_button() in /home/sariyerposta/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV3/single-kose-yazilari.php on line 59