Deniz’den kongre öncesi önemli mesajlar

logo

Deniz’den kongre öncesi önemli mesajlar

Deniz’den kongre öncesi önemli mesajlar

6 Aralık’ta yapılacak olan kongre öncesi, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz birlik ve beraberlik çağrısı yaparak, “Cumhuriyet Halk Partisi köklü bir partidir, hepimiz aynı ailenin bireyleriyiz. 6 Aralık’ta yapılacak ilçe kongremiz tam bir demokrasi şöleni içinde geçmelidir” dedi.

Pazar günü yapılacak kongre öncesinde değerlendirmelerde bulunan CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz, parti içindeki birlik ve beraberliğe vurgu yaparak, parti içi meselelerin facebook sayfalarında, sosyal medyada ve basın önünde ulu orta tartışılmasının yanlış olduğunu ifade etti.

Deniz: Enerjimizi bir birimize karşı değil, ortak sorunlarımıza karşı harcamalıyız

Kongrenin demokrasi şöleni havasında geçeceğini belirten  Mehmet Deniz şöyle konuştu; “Cumhuriyet Halk Partisi olarak hepimizin ortak paydada buluşması gerekiyor. Kendi içimizdeki sorunları yine kendi içimizde konuşabilmeli ve ortak aklı kullanabilmeliyiz. Cumhuriyet Halk Partisi köklü bir partidir, hepimiz aynı ailenin bireyleriyiz. 6 Aralık’ta yapılacak ilçe kongremiz tam bir demokrasi şöleni içinde geçmelidir. Hepimize yakışan budur. Herkes gönlünden geçen istediği adaya oy verebilmeli ve 6 Aralık’tan sonra da parti içinde tek vücut olabilmeliyiz. Enerjimizi bir birimize karşı mücadele ederek değil, ortak sorunlarımıza karşı birlikte mücadele ederek harcamalıyız. Elbette geçmişte yaptığımız eksikler ve yanlışlar varsa onlardan hep birlikte dersler almasını bilmeliyiz. Ben de dahil hepimizin zaman zaman öz eleştiri yapabilmesi ve kendimizi geliştirmesi gerekiyor. 6 Aralık’taki demokrasi şöleni öncesinde kendi içimizde bizleri germek, kutuplaştırmak ve ortalığı kışkırtmak isteyenler olabilir, bunlara asla izin vermeyelim. 6 Aralık’tan sonra tüm enerjimizi AKP iktidarına karşı mücadele etmeye odaklamalıyız.”

“Yepyeni bir yönetim oluşturacağız”

6 Aralık’taki kongreden zaferle çıkacağına inandığını ifade eden Deniz, “Kongrede yepyeni bir yönetim oluşturuyoruz. Partimize emek vermiş, gönül vermiş, bilgi birikimine sahip bir ekip oluşturuyoruz. Gelecekte İl Başkanlığı ve Ankara’da Sarıyer’in daha çok temsil edileceği ve arkadaşlarımızın daha önemli görevler üstlenebileceği bir yapı oluşturmak istiyoruz. Oluşturacağımız yeni vizyonla, AKP’nin ülkeyi karanlığa götüren anlayışını ortadan kaldırmak için canla başla çalışacağız. AKP iktidarını ancak kendi içimizde birlik ve beraberlik içinde olursak yenebiliriz” diye konuştu.

Deniz: Herkesi demokrasi şölenimize davet ediyorum

Parti içindeki rekabet nedeniyle kimseye karşı asla kin ve nefret duygusu taşımadığını belirten İlçe Başkanı Mehmet Deniz, “Tüm partililerimizi ve Sarıyerliler’i Ayazağa’daki Rauf Denktaş Kültür Merkezi’nde Pazar günü yapılacak demokrasi şölenimize davet ediyorum” diyerek herkese açık çağrıda bulundu.

Sarıyer Gazetesi

Etiketler: » » » » » » » » »
1531 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.