Demir ve Bektaş ailelerin mutlu günü

logo

Demir ve Bektaş ailelerin mutlu günü

Demir ve Bektaş ailelerin mutlu günü

Sarıyer Belediyesi Ruhsat Müdürü Osman Demir’in oğlu Yusuf Demir, Korupark’ta düzenlenen görkemli bir düğünle Merve Bektaş dünya evine girdi. Genç çiftin nikâh şahitliğini ise CHP Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin yaptı.

Sarıyer Belediyesi Ruhsat Müdürü Osman Demirküçük oğlu Yusuf Demir’i görkemli bir kır düğünü ile evlendirdi. Bahçeköy yolundaki Korupark’ta gerçekleştirilen düğüne; CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ve Yardımcısı Uğur Göksoy, CHP eski Milletvekili Mehmet Sevigen ve Milletvekili Adayı Dursun Bulut’un yanı sıra iş ve siyaset dünyasının önemli isimleri katıldı. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Hacı Bektaş-ı Veli’yi anma etkinliklerinde olduğu için düğüne katılamazken, belediye çalışanları ile dostları Osman Demir’i bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Yüzlerce kişinin katıldığı düğünde Osman Demir tüm davetlileri kapıda karşılayarak yakından ilgilendi.

 Nikâh şahitliğini Gürsel Tekin yaptı

Yusuf ve Merve’nin nikâh şahitliğini ise CHP Genel Sekreteri İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ve ünlü reklamcı Turan Başartan yaptı. Tekin yaptığı kısa konuşmada genç çifte mutluluklar dilerken, “Benim çocukluk arkadaşım, okul arkadaşım ve hayatımın bütün dönemlerinde beraber olduğum Osman Demir’in oğlunun nikâh şahidi olmamdan dolayı çok mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi. Tekin, konuşmasının ardından nikâh cüzdanını Turan Başartan’ın vermesini istedi. Başartan ise cüzdanı alkışlar eşliğinde geline verdi.

Davetlilerin doyasıya eğlendiği düğün gece geç saatlere kadar devam etti.

Sarıyer Posta Gazetesi ailesi olarak genç çifte mutluluklar dileriz…

Etiketler: » » » » » » » »
2322 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.