EN DEĞERLİ MEKANLAR MUTFAK VE BANYO!

logo

EN DEĞERLİ MEKANLAR MUTFAK VE BANYO!

EN DEĞERLİ MEKANLAR MUTFAK VE BANYO!

Dünya markalarının imalat ve montaj aşamalarında uzun yıllar hizmet verdikten sonra Sarıyer’de Kalyoncu Tasarım ile mutfak, banyo ve raydolap üzerine hizmet veren Tuncay Kalyoncu, “Mutfak ve banyo maliyeti yüksek mekanlardır ve bir evin sürekli değişebilir alanları değildir. Bu yüzden her zaman kaliteden yana olmak çok önemli.”dedi.

Mutfak ve banyo tasarımları özellikle bayanlar için oldukça önemlidir. Kalyoncu Tasarım Mutfak, Banyo, Raydolap Tuncay Kalyoncu, “Hem mutfak hem de banyo tasarımlarında her zaman kaliteden yana olmak çok önemlidir. Çünkü bu alanlar sürekli değişebilir alanlar değildir. Maliyeti de yüksektir. Bu yüzden seçeceğiniz tasarım sonrasında malzeme ve işçilik kalitesini de göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır.”dedi.

BAYANLAR MUTFAKTA FAZLA ZAMAN GEÇİRMEKTE

Tuncay Kalyoncu, bayanların mutfaklarda daha çok vakit geçirdiğini hatırlatarak, “Mutfakların görsel olarak şık olmasının yanı sıra kullanışlı olması da önemlidir. Bugün bir çok mutfak tasarımı var. Ancak kişiler mutfaklarını özel olarak da tasarlatabilirler. İşlevsel olarak da birçok seçenek var. Dolaplar, çekmeceler, ankastre setler hepsi daha kolay ve rahat bir kullanım için tasarlanmakta. Mutfaklarda tezgahın kullanışlı olması da kadınlar için çok önemlidir. ”diye konuştu.

SIFIR YER KAYBI VE KALİTELİ MUTFAK

Hazır mutfakla tasarımlarında en çok şikayetin yer kaybına yönelik olduğunu dile getiren Kalyoncu, “Hazır mutfak modüler sistem olduğu için yerinize uygun mutfak üretilemiyor. Dolayısıyla yer kaybı çok oluyor. Bizim uygulamalarımızda ise sizin yerinize göre ve isteğinize göre imalat yapabilmekteyiz. Sonuçta sıfır yer kaybı, kaliteli şık ve fonksiyonel bir mutfak ortaya çıkıyor.”dedi.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN BANYO

Banyolarda yapılan tasarım çalışmalarının ise tamamen kişinin rahat bir ortamda olmasının amaçlandığını dile getiren deneyimli mobilyacı Tuncay Kalyoncu, “Banyo tasarımları için banyonuzda duşa kabin seçeneklerinden mi yoksa küvet seçeneklerinden birini seçmek önemlidir. Çünkü bu ürünlerin herhangi birini seçtikten sonra banyonun kalan kısmı bu ürünlere göre tasarlanmaktadır. Genel olarak banyolar beyaz ağırlıklı tasarlanmakta. Ancak günümüz modern tasarımlarında renk tamamen kişinin zevkine kalmıştır. Siyah mermer taşlarından tasarlanan banyolar günümüzde birçok kişi tarafından yine tercih edilebiliyor. Alışılagelmiş banyo tasarımlarına karşı farklı tasarımlar yapılabilmekte.”dedi.

RAYDOLAP DEKORASYONU

Son zamanlarda Sarıyer’de ağırlıklı olarak müşterilerine yaptıkları bir başka ürün raydolapla ilgli olarak da açıklamalarda bulunan Kalyoncu, “Günümüz modern yatak odalarının vazgeçilmez unsurları olan raylı dolap modelleri, az alandan maksimum kazanç elde etmemize yarayan çok kullanışlı mobilya ürünleridir. Aradığınız ürünleri; çabuk ve pratik şekilde sunabiliyoruz. Kapaklarındaki değişiklik imkanları ile tarzınıza göre ray dolap yapıyoruz.”dedi.

ARTIK SARIYER’DE HİZMET VERİYOR

Her marka ithal ve yerli mutfak montajı, ithal özel mobilya montajı yaptıklarını hatırlatan Kalyoncu Tasarım Mutfak, Banyo, Raydolap Tuncay Kalyoncu, Nolte, Scavoini, Sinaidero, Vanucci, Demsaş, Bontempi, Binova, Arrital, Valcucine, Poggen Pohl, Lube, Stotase, Mopa, Effe Kappa, İstikbal, Regina gibi dünya markalarında yıllarca İstanbul’da hizmet verdikten sonra Sarıyer’de bu tecrübesini kendi işletmesiyle sürdürmeye başladı. Son beş yıldır da Linea Decor tasarımlarını mutfaklara yapan 1984 yılından beri mobilyacılık mesleğini yürüten Tuncay Kalyoncu, kişiye özel tasarımlarda da oldukça geniş bir yelpaze sunduklarını kaydetti.

Ağırlıklı olarak, mutfak, banyo, raydolap ve tv ünitesi üzerine tasarımlar gerçekleştirdiklerini hatırlatan Kalyoncu, “Her türlü mobilya işleri de imalathanemizde yapmaktayız.”diye sözlerini tamamladı.

İletişim:

Nalbant Çeşme Cad.No:40 Daire 1

Tlf: 0532 693 54 02

http://www.sariyerposta.com

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
1384 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.