Cumhurbaşkanı'ndan çocuklara bayram jesti

logo

Cumhurbaşkanı’ndan çocuklara bayram jesti

Cumhurbaşkanı’ndan çocuklara bayram jesti

tayyyip çocukAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşen Gürcan, Bakanlığın bakımındaki çocuklar ve şehit çocukları ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Tarabya huber Köşkü’nde ziyaret etti.

Erdoğan Huber Köşkü’nde ağırladığı çocuklara, yaklaşan yeni eğitim öğretim dönemine katkı olarak, tablet, dizüstü bilgisayarı hediye etti.

Erdoğan, ikramlar eşliğinde çocuklarla sohbet etti ve 30 çocuğun her biriyle tek tek ilgilendi. Erdoğan, bayram sevincini kendileriyle paylaştığı küçük konuklarına, “Öğrenim hayatlarındaki gelişmelerden gelecekte de haberdar olmaktan mutluluk duyacağını” söyledi.

Yaşları 5 ila 18 arasında değişen çocuklara, yaklaşan yeni eğitim öğretim dönemine katkı olarak, yaşlarına göre tablet veya dizüstü bilgisayar hediye edildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın da refakat ettiği ağırlama sırasında, hatıra fotoğrafı da çektirildi. Bahçede koşuşturan çocukların bazıları top oynarken, bazıları da çam ağaçlarında kendileri için kurulmuş olan iki salıncakta sallandı. Ev sahibi Cumhurbaşkanı Erdoğan da salıncaktaki çocukları salladı.

tayiip 2

Etiketler: » »
953 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.