Cimbom Sarıyer’e taşınıyor!

logo

Cimbom Sarıyer’e taşınıyor!

Cimbom Sarıyer’e taşınıyor!

Galatasaray, Florya arazisine karşılık Emlak Konut’tan Sarıyer’de yer istedi. Belirlenecek arazi, Sarı-kırmızılıların yeni idman tesisleri olacak.

SARIYER’DEN YER İSTEDİ

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Çarşamba günü yapılan Divan Toplantısı’nda Florya projesine karşılık Emlak Konut’tan kulübü taşıyacakları arazi istediklerini açıkladı. Özbek, araziyi, Sarıyer’den istediklerini belirtti. TOKİ’nin Galatasaray’a Sarıyer’de 5 aylık süreçte farklı mevkiler ve büyüklükte 10’dan fazla arazi gösterdiği ifade edilirken yönetimin şu anda gösterilen 4 farklı arazi üzerine odaklandığı bildirildi. Kulübün hukukçuları, avukatları ve emlak uzmanlarının fizibilite çalışması yaptığı ve çalışmada son aşamaya gelindiği kaydedildi.

TESİSLER KURULACAK

Sarıyer’de seçilecek arazi, Galatasaray’ın yeni idman tesisleri olacak. Bu arada, F.Bahçe ve Beşiktaş’ın da olduğu gibi tüm alt yaş grupları da burada çalışacak. Söz konusu arazi Galatasaray’a üst kullanım hakkıyla kiralanacak ayrıca tesislerin yapımını da Florya’nın teslimine karşılılık TOKİ’nin üstleneceği kaydedildi.

Etiketler: » » » » » »
1088 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.