CHP'Lİ VEKİL PATLADI!

logo

CHP’Lİ VEKİL PATLADI!

CHP’Lİ VEKİL PATLADI!

CHP İstanbul Milletvekili Gülay Yedekçi, Ak Parti Hükümeti’nden kurtulmak için parmağındaki yüzüğü bile vermeye razı geldi!

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek, partililerle bir araya gelen İstanbul Milletvekili Gülay Yedekçi, Ak Parti iktidarına sert çıktı. Hükümeti ‘Her şeyi rant’ olarak görmekle suçlayan Yedekçi, “Ne istiyorlarsa verelim. Parmağımızdaki yüzükte dahil verelim bunlar çekip gitsinler.”diye konuştu.

gulay-yedekciİLÇE BAŞKANLIĞI’NDA PARTİLİLERLE BİRARAY A GELDİ

TBMM’de yaptığı konuşmalarla gündeme gelen, son ‘Taciz yasası’ diye nitelendirilen ‘Küçük yaşta kızlarla evlilik’ konusundaki düzenlemelere ilişkin Ak Partililer’le kıyasıya mücadele veren CHP İstanbul Milletvekili Gülay Yedekçi, akşam saatlerinde Sarıyer İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek, partililerle bir araya geldi.

SARIYER’DE ELEKTRİK KESİNTİSİ!

İHALE KANUNU’NU 174 KEZ DEĞİŞTİRDİLER

CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz ile birlikte partinin konferans salonunda bir konuşma yapan Gülay Yedekçi, Ak Parti’nin TBMM’deki çalışmalarını anlattı. “Bir buçuk yıldır milletvekiliyim. İhale Kanunu’nu 174 kez değiştirdiler. Senin ihale kanunu ile ne sıkıntın var. Demek ki var bir şey ki bu kadar değiştiriyorsun.”diyen Yedekçi, Ak Parti’yi hep rant getiren işlerle uğraşmakla suçladı. Yedekçi, “Birileri helikopterle yukarıdan geziyor. Nerede bir yeşil alan varsa orayı işaretliyor. Cerattepe’de milletin anasına küfredenleri bunlar devletin jandarmasıyla korudu. Ben bir konuşmamda demiştim ki tentelerle ovaları kapatın. Bunlar görmesin. Yoksa hemen ranta çeviriyorlar.”diye konuştu.

gulay-yedekci-2SOĞAN EKMEK YERİZ ÜLKEYİ KİMSEYE VERMEYİZ!

Son günlerde art arda yaşanan taciz ve tecavüz olaylarını hatırlatan özellikle kadınlara yönelik şiddet üzerinde duran Yedekçi, Aladağ’da yaşanan öğrenci yurdu yangınına da değinerek, “6.7 milyon dolara müftülük binası yapılan yerde çocuklarımız tarikatlara emanet edilmiş.”dedi. Yedekçi, sözlerini tamamlarken, “Ülkenin durumu hiç iyi değil. Bunlar alıştılar. Ne yaparsak yapalım kimse bir şey demiyor. Ama 14 yıldan sonra sizlerinde desteğiyle ilk kez taciz yasasında geri adım attılar. İyi insanlar olarak daha çok yan yana gelmeliyiz, safları sıklaştırmalıyız. CHP olarak açta kalsak, soğan ekmek yeriz bu ülkeyi kimseye vermeyiz. Parmağımızdaki yüzükte dahil verelim bunlar çekip gitsinler.”diye konuştu.

Haber/Abdulhamit ALBEZ

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » »
3278 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.