CHP’li Haydar Aksoy’dan Sarıyer Posta’ya teşekkür

logo

CHP’li Haydar Aksoy’dan Sarıyer Posta’ya teşekkür

CHP’li Haydar Aksoy’dan Sarıyer Posta’ya teşekkür

ACHP’li Haydar Aksoy, belediye başkanı aday adayı olduğu dönemde kendini tanıtmak için halka iletmek istediği mesajların yayınlanmasını sağlayan Sarıyer Posta gazetesine teşekkür etti.

Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’nu ziyaret ederek teşekkürlerini sunan Mimar Haydar Aksoy, “Siyasi propaganda çalışmamızda bizlere verdiğiniz destek ve tarafsız gazeteciliğiniz için teşekkür ederiz” dedi.

Haydar Aksoy, belediye meclis üyeliğini düşünmediğini ve meclis Büyesi adayı belirleme önseçimini kazanan listenin hazırlanmasına diğer aday adaylarıyla birlikte kendisinin de katkı koyduğunu belirterek, bunun yalnızca belli aday adaylarına maledilmesini doğru bulmadığını ifade etti.

Seçim dönemi gelince siyasi anlamda yoğun bir hareketlilik yaşandığını söyleyen Levent Pehlivanoğlu ise, “Sarıyer Posta olarak her zaman tarafsız ve objektif habercilik çizgimizi sürdürüyoruz. Ancak bu dönemde basın kuruluşlarıyla daha sıkıfıkı olup, kendini daha fazla öne çıkarmak için reklam ve ilan mahiyetinde ticari anlaşmalar yapan adaylar olmakta, bu kişilerin gazetelerde daha fazla alması da bu nedenle oldukça doğal görülmelidir. Bunu yanlış anlayan ve bizleri tara tutmakla itham eden siyasilerin olayı bu bakış açısıyla değerlendirmelerini istiyoruz” dedi.

 

863 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.