CHP’DEN ‘HAYIR’LI BAHAR ŞENLİĞİ

logo

CHP’DEN ‘HAYIR’LI BAHAR ŞENLİĞİ

CHP’DEN ‘HAYIR’LI BAHAR ŞENLİĞİ

CHP Sarıyer İlçe Teşkilatı, Cumhuriyet Meydanı ve Rumeli Hisarı Üstü Parkı’nda düzenlediği iki ‘Hayır’lı Bahar Şenliği ile hem ilkbaharın gelişini kutladı hem referandum mesajı verdi!

CHP Sarıyer İlçe Teşkilatı, bir taraftan referandum kampanyası yürütürken diğer taraftan ‘Bahar’ın gelişini kutlamayı ihmal etmedi. CHP Sarıyer’de iki ayrı etkinlikle Bahar Şenliği’ni ‘Hayır’ kampanyası havasında kutladı. Düzenlenen ‘Hayır’lı Bahar Şenliği’nde, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, CHP Parti Meclis üyesi Ferihan Karasu ile birlikte vatandaşlara, ‘Hayır Lokması’ dağıttı. CHP’nin Bahar Şenliği’nde Sarıyer Belediye Başkan Yardımcıları Gökan Zeybek ve İsmail Erdem, Meclis Üyeleri ile İlçe Yöneticileri, Gençlik ve Kadın Kolları üyeleri de hazır bulundu.

SİZ SARIYERLİ MİSİNİZ DİYE SORMASINI İSTERDİM!

Hayır Bahar Şenliği’nde gençler Bertuğ Cemil’in şarkıları ile canlı müzik eşliğinde coşup eğlenirken,  Sosyal Medya’dan canlı olarak yayınlanan etkinlikte Başkan yardımcıları ve İlçe Başkanı Mehmet Deniz 16 Nisan öncesi ‘hayır’ mesajları verdi. Düzenlenen etkinliklerle ilgili olarak CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz, “İki baharı birlikte kutluyoruz, Bu alanda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu miting yaptı, ‘Sarıyer Hayır Diyor’ pankartlarına atıfta bulundular. İlçe Başkanı Salih Bayraktar’ın ‘Sarıyer Hayır mı diyor’ sorusuna alanda bulunan halk evet dedi. Ben dışarıdan taşıma ile gelen halka Siz Sarıyerli misiniz diye sormasını isterdim. O zaman ne cevap alacaktı merak ediyorum. Baharımız kutlu olsun.” ifadelerini kullandı.

http://www.sariyerposta.com

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
1250 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.