CHP’den Dilek Doğan'ın ailesine ziyaret

logo

CHP’den Dilek Doğan’ın ailesine ziyaret

CHP’den Dilek Doğan’ın ailesine ziyaret

CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ve CHP’li milletvekilleri, Sarıyer’deki evlerinde polis araması sırasında göğsünden vurularak öldürülen Dilek Doğan’ın ailesini ziyaret etti.

Davanın  ilk duruşması 17 Şubat Çarşamba günü saat 10.00’da Çağlayan Adliyesi’nde görülecek. Duruşma öncesinde CHP İstanbul İl Örgütü de kalabalık bir heyetle Dilek Doğan’ın Armutlu’da yaşayan ailesini ziyaret ederek, aileye destek oldu.

cemal canpolatZiyarete CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat’ın yanı sıra CHP İstanbul Milletvekilleri Selina Doğan, Sibel Özdemir, Sezgin Tanrıkulu, Onursal Adıgüzel, CHP Parti Meclisi Üyeleri Canan Kaftancıoğlu ile Turhan Hançerli, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve ilçe yönetimi katıldı.

Canpolat’tan aileye destek

Dilek Doğan’ın annesi Aysel Doğan ve babası Metin Doğan tarafından karşılanan CHP heyeti, Dilek Doğan’ın öldürülmesi olayı ve hukuki süreçle ilgili aileden bilgi aldı. CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, ” Biz her konuda sizin yanınızdayız. Duruşmaya da milletvekili arkadaşlarımız gelecek, hep beraber orada olacağız. Biz sadece sizin yanınızda olduğumuzu belirtmek için geldik. Yapılan haksızlığı söylemeye bile gerek yok, dünya alem biliyor. Dilek bütün insanlığın vicdanında yaşayacak” dedi.

Etiketler: » » » » » » » » »
1339 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.