CHP Sarıyer’den ‘Darbe’ değerlendirmesi

logo

CHP Sarıyer’den ‘Darbe’ değerlendirmesi

CHP Sarıyer’den ‘Darbe’ değerlendirmesi

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı 15 Temmuz askeri darbe teşebbüsü ve CHP olarak bundan sonraki süreçte takınılacak tavırların görüşüldüğü örgüt toplantısı gerçekleşti.

CHP Sarıyer İlçe merkezinde yapılan ve İlçe Başkanı Mehmet Deniz, CHP İlçe Başkan Yardımcıları Meltem Yücel Pir, Yeter Büyükdurmuş ve Ayla Osmanoğlu’nun divan heyetini oluşturduğu örgüt toplantısında 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirilen askeri darbe konusunda örgütün ne düşündüğü masaya yatırıldı.

Darbe ele alındı

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz’in açılış konuşması ile başlayan örgüt toplantısında CHP Sarıyer Belediye Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun, Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Mustafa Balcı, CHP Milletvekili aday adayı Süreyya Cinik ve parti üyeleri söz alarak düşüncelerini partililerle paylaştı.

Toplantıya yoğun katılım

CHP İlçe Binası Toplantı salonunda yapılan örgüt toplantısına CHP İlçe Başkan Yardımcıları İbrahim Yücel, CHP Sarıyer Belediye ve İBB Meclis Üyesi Sevim Yalınkılıç, CHP Sarıyer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Nihan Sabaz ve çok sayıda partili katıldı.

Etiketler: » » » » » » » » »
2083 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.