CHP Sarıyer’den anlamlı kampanya

logo

CHP Sarıyer’den anlamlı kampanya

CHP Sarıyer’den anlamlı kampanya

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve CHP Milletvekili Aday Adayı Meltem Yücel Pir “Türkiye’nin her okuluna kütüphane ve kitap bağış” kampanyası başlatarak, Anadolu’daki okullara kitap bağışında bulundu.  chp sarıyer

 

“Eğitim Her İşin Başı, kitapsız kütüphane kalmasın”

Meltem Yücel Pir, 4 yıldan beri ihtiyaç duyulan İstanbul ve doğudaki okullara “Kardeş Okul Projesi” kapsamında sosyal sorumluluk projelerinin bir yenisine Sarıyer’de imza attı. CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve CHP Milletvekili Aday Adayı Meltem Yücel Pir’in başlatmış olduğu “Türkiye’nin her okuluna kütüphane ve kitap bağış” kapmaya kapsamında Anadolu’nun çeşitli bölgelerinde kitap bağışı ve kütüphane kuruyor.  Sivas’ın Gemerek İlçesine bağlı Yeni Çubuk Beldesi Eski Yurt İlk ve Orta Öğretim Okulu ile temasa geçen CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve CHP Milletvekili Aday Adayı Meltem Yücel Pir, okula, kitap ve kırtasiye malzemelerini gönderdi.

Deniz,  partililere çağrıda bulundu

mehmet-denizBu tür projelere CHP Sarıyer İlçe Örgütü olarak katkı vermeye devam edileceklerini ve bundan mutluluk duyduğunu belirten CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, partililere destek çağrısında bulunarak, “Üyelerimizden yeni yardımlar için kitap ve kırtasiye bağışına katkıda bulunmaya devam etmelerini istiyorum” dedi.

 

 

 

Etiketler: » » » » » »
2156 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.