Cengiz Alp, "3500 kişinin hakları 30 Mart'tan sonra aranacak"

logo

Cengiz Alp, “3500 kişinin hakları 30 Mart’tan sonra aranacak”

Cengiz Alp, “3500 kişinin hakları 30 Mart’tan sonra aranacak”

cengiz alp

CHP’nin İlçe Seçim Kurulu’nda yaşadığı kaosu ve eğilim yoklamasında çıkan isimlerin listeye alınmamasına tepkiler giderek artıyor. 

Dr Cengiz Alp, “CHP’ye Sarıyer’de seçime girip girmeme riski yaşatan ve eğilim yoklamasına katılan 3500 kişinin hakkını ayaklar altına alanlarla tartışmamız 30 Mart’tan sonra başlayacaktır” dedi.

Dr. Cengiz Alp yayınladığı mesajında şunları söyledi: “CHP’nin Sarıyer’de 30 Mart seçimlere katılıp katılmama riskini yaşatanlar ve 3500 kişinin katılımıyla gerçekleşen eğilim yoklaması sonuçlarını hiçe sayanlarla, yaşananları görmezden gelenlerle, bu duruma destek olanlarla, parti içi demokrasiyi hiçe sayanlarla, üyelik hukukunu ayaklar altına alanlarla, fedakâr üye ve seçmenlerimizi hayal kırıklığına uğratanlarla tartışmamız 30 Mart’tan sonra siyasi zeminde sürecektir. Dünü unutarak bugün Pınar mahallesinde başlayan yürüyüşümüzün 30 Mart’ta zafer Şöleni’ne dönüşmesi için birlik beraberlik içinde sonuna kadar mücadele edeceğimizin, Sarıyer’i tekrar ve Büyükşehir’i alacağımız inancı ile saygılar sunarım”

 

1276 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.