Çakıroğlu; “Amaç AK Parti bayrağının Sarıyer’e tekrar dikilmesidir”

logo

Çakıroğlu; “Amaç AK Parti bayrağının Sarıyer’e tekrar dikilmesidir”

Çakıroğlu; “Amaç AK Parti bayrağının Sarıyer’e tekrar dikilmesidir”

 şems-1Sarıyer’in sevilen, başarılı eski Belediye Başkan Yardımcısı ve eski Beyoğlu Belediye Başkan Danışmanı Şems Çakıroğlu, AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Aday Adaylığı’na başvurusunu yaptı.

Başvuru töreninde ‘Ayinesi iştir kişinin,  lafa bakılmaz’ diyen Çakıroğlu, 40 yıl öncesi aranılan Sarıyer’in 40 yıl sonrasını planlayacaklarını söyledi.

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nda yapılan törende Şems Çakıroğlu, aday adaylığı başvurusu belgelerini Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir’e teslim etti. Törene; Ak Parti Sarıyer Belediye Meclisi Üyeleri, muhtarlar, AK Parti Sarıyer İlçe Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri, mahalle başkanları, Gençlik Kolları Başkanı ve yöneticileri, STK temsilcileri, AK Parti Teşkilatı mensupları, kamu kurumu yöneticileri ile Çakıroğlu’nu tanıyıp seven çok sayıda esnaf ve partili partisiz vatandaş katıldı.

HÜSEYİN ÖZDEMİR:  “ŞEMS ÇAKIROĞLU SARIYER’E HİZMET ETMİŞ DEĞERLİ BİR ARKADAŞIMIZDIR”

Şems Çakıroğlu aday adaylığını açıkladığı toplantıda konuşan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, “2014 yerel seçimlerinde belediye başkan adaylığına müracaat vesilesiyle buradayız. AK Parti büyük parti. Dünyadaki en büyük teşkilatlarından bir tanesi. İçinde birçok özü bulunduran kaliteli kadrosuyla gerçekten Türkiye’ye 10 yıllık süre zarfında büyük hizmetleri olmuştur. İnşallah 2014’te Sarıyer’e AK Parti mührünü vuracağız. Tabi buradan birbirinden değerli ve güzel insanlarla yola çıkıyoruz. Şems Çakıroğlu AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar siyasette, belediyelerde farklı farklı görevlerde yer almış ve Sarıyer’e hizmet etmiş değerli bir arkadaşımızdır. Hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Allah bu yolda yardımcısı olsun. Bu yolculuk inşallah tamamına erer. AK Parti kazansın diyoruz. Sarıyer kazansın diyoruz. İnşallah birlik ve beraberlik içinde güzel bir yarış olacak ve Sarıyer kazanacak. Bu sonucu hep birlikte bütün kadrolarımızla beraber yürüteceğiz ve sonlandıracağız”dedi.

 00“”AMAÇ AK PARTİ BAYRAĞINIIN SARIYER’E DİKİLMESİDİR”

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Şems Çakıroğlu ise yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Burada, bu güne değin beni yalnız bırakmamış bir Sarıyer mozaiği görüyorum.  Sadece AK Parti ailesinden değil tüm kesimlerden dostların burada olduğunu görüyor ve herkese çok teşekkür ediyorum. Doğduğum, büyüdüğüm, okullarında okuduğum ve bu yaşıma kadar hizmetinde bulunduğum; babamın ve dedemin hala toprağında yattığı Sarıyer’imizin Belediye Başkanlığı’na aday adayı oldum. Sizlerin teveccühü ile daha fazla hizmet etmek için siyaset yapmayı tercih ettim. AK Parti Sarıyer Belediye Başkan adayı olduğumda bu bayrağı en yükseğe dikeceğime ve seçimi büyük bir farkla kazanacağıma inanıyorum. 40 yıl öncesini aradığımız Sarıyer’in 40 yıl sonrasını planlayacağız. 40 yıl öncesi ile 40 sonrası arasında köprü olmak niyetiyle karşınıza aday adayı olarak çıktım.  Ben burada doğdum burada büyüdüm. Şimdide niyetim başkan olarak Sarıyer’e hizmet etmek. Asıl amaç benim başkanlığım değil, AK Parti bayrağının Sarıyer’e tekrar dikilmesidir. Elimden gelen her konuda sonun kadar yanınızdayım ve yardımınızdayım. Bu vesile ile teşkilatımızın kıymetli emektarlarına, İlçe Başkanımıza ve değerli basın mensuplarına çok teşekkür ederim.”

 

 

2212 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.