Bürge, Sarıyer’de Engelli Çocukları ziyaret etti

logo

Bürge, Sarıyer’de Engelli Çocukları ziyaret etti

Bürge, Sarıyer’de Engelli Çocukları ziyaret etti

AK Parti İstanbul 2. Bölge milletvekili adayı Hüseyin Bürge, engelli öğrencileri okullarında ziyaret etti.

AK Parti İstanbul 2. Bölge milletvekili adayı Hüseyin Bürge, Sarıyer Reşitpaşa Mahallesi’ndeki Şehit Üsteğmen Ali Büyük Dicle Zihinsel Engelliler Okulu’nu ziyaret etti. Öğrencilerin Bürge ile girdiği sıcak diyalog renkli görüntülere sahne oldu. Engelli çocukların yakın ilgisi ile karşılaşan AK Parti’li Bürge, çocuklarla beraber keyifli anlar yaşadı.

Bürge: Hizmetlerin devamı gelecek

ak partiZiyaretin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Bürge, “Bu çocuklarımız bizim sigortalarımızdır. Engelli çocuklarımıza bakmak çok sabır gerektiren bir iştir. Cumhurbaşkanımızın başbakanlığı döneminde birçok hizmet verildi. Yine Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, engelli vatandaşlarımıza yönelik önemli kanunların çıkarılmasına öncülük etti. Evde bakım ücreti ve engellilerimizin güneşi görmeleri adına tekerlekli sandalyeler verilmesi dahil birçok işler yapıldı. Bu hizmetlerin devamı gelecek” dedi.

Bürge: Güçlü Türkiye, güçlü Balkanlar demektir

7 Haziran seçimlerine göre çok farklı bir atmosfer gördüğünü belirten Bürge, “Vatandaşımızın istikrardan, AK Parti’den vatandan yana olduğunu gözlemliyoruz. Başbakanımızın da dediği gibi ‘Sen ben yok, Türkiye var’ sloganın ile hareket ediyoruz. Atmosferi 7 Hazirandan çok daha farklı görüyorum. Onun için de ülkem adına çok mutluyum. Avrupa’da oy kullanımına başlandı. Ben Güneydoğu Avrupa’yı çok iyi bilirim. Güçlü Türkiye, güçlü Balkanlar demektir. Avrupa’daki vatandaşlarımız Türkiye’nin güçlü olmasından çok istifade ettiler. Onun için de ümit ediyoruz ki yurt dışındaki kardeşlerimiz bizi destekleyecektir. 1 Kasım seçimlerinde iktidar olmamızın ilk meşalesi Avrupa’da kullanılan oylar olarak görmek istiyorum. Ümit ediyorum oradaki kardeşlerimizin oyları ve duaları bizim yanımızdadır” diye konuştu.

Bürge, daha sonra  AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı tarafından Hacıosman Metro İstasyonunda kurulan seçim standını ziyaret etti. Bürge’ye AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Etiketler: » » » » » » » » » »
806 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.