Bilgin, geleneği bozmadı

logo

Bilgin, geleneği bozmadı

Bilgin, geleneği bozmadı

İş Adamı Hüseyin Bilgin, tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği, bu yıl da vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşti. İftar yemeğinde birlik, beraberlik ve dayanışma mesajları verildi.

 

2İşadamı Hüseyin Bilgin tarafından her yıl geleneksel olarak Kadir Gecesi’nde düzenlenen iftar yemeği Demirciköy Meydanı’nda yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Yüzlerce kişi aynı sofrada buluştu

Demirciköy Meydanı’nda kurulan sofraları dolduran yüzlerce kişi iftar yemeğinden sonra hep beraber okudukları dualarla birlik mesajı verdi. Dayanışma mesajlarının verildiği geleneksel iftar yemeğine Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, AK Parti ilçe yönetim kurulu üyeleri, mahalle muhtarları ile yüzlerce vatandaş katıldı. Bayraktar, yemekten sonra iftara katılan misafirlerin masasını tek tek gezerek, Kadir Gecesi’ni tebrik etti.

3“Geleneği her yıl sürdüreceğiz”

İftar sonrası günü anlam ve önemini gazetemize değerlendiren İş Adamı Hüseyin Bilgin, “Ramazan ayı birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının en yoğun olarak yaşandığı bir aydır. Bu ayda fakir fukaralar gözetilerek, Ramazan ayının maneviyatına uygun bir şekilde değerlendirerek geçirilmesi bütün Müslümanların görevidir. Biz de bu kapsamda Sarıyer’de hep birlikte iftarımızı yaptık. Bu geleneğimizi inşallah bundan sonraki Ramazan aylarında da devam ettirmeyi düşünüyoruz. Ben bu vesile ile iftara katılan bütün konuklarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler: » » » » » » » » »
1690 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.